Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Tanınmaz Halde, Şeyma Subaşı Zor Durumda, Survivor Yıldızından “Seks” İtirafı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

27 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Tanınmaz Halde, Şeyma Subaşı Zor Durumda, Survivor Yıldızından “Seks” İtirafı!

Güzel bir hafta sonundan herkese merhaba! Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 27 Haziran Pazar günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Seren Serengil Tanımaz Halde!

Seren Serengil, Instagram’da ilk defa makyajsız fotoğraf paylaştı! Ancak ünlü yorumcumuz FaceApp’i abartınca ortalık karıştı!

2. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı Aramış!

Bildiğiniz gibi Şeyma ve Meedo ayrıldı! İddialara göre Meedo’nun dolandırıcı olduğunu anlayan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yı arayarak “Bizi buradan aldır. Beni aldırmıyorsan da Melisa’yı aldır!” demiş. Bu telefonun üzerine harekete geçen Acun Ilıcalı, kızı Melisa için eski eşi Şeyma Subaşı’na Ibiza’da lüks bir villa kiralamış. Zaten bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, dün Instagram hesabından yeni evinden fotoğraflar paylaşmış ve “huzurlu” olduğunu cümle aleme duyurmuştu.

3. Eski Survivor Yıldızından Şok Seks İtirafı!

blank

Survivor’ın eski yıldızlarından Nagehan Karadere, yarışmaya damga vurmuştu! Survivor’dan sonra eşinden ayrılan güzel yarışmacı, dün Exxen’de yayınlanan Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” programının konuğu oldu. Eski bir erkek arkadaşıyla seks hayatını anlatan Nagehan Karadere; “Yaşadığı her ilişkide, ten uyumu bulamamasının ardından benimle iletişime geçiyor, kapıma geliyordu. Bana istediğini söylüyordu. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu. Ancak ben kabul etmiyordum” dedi. Ardından da da “Benim erkekliğim bitti, kalkmıyor benimki. Ne olur bir seferlik test edelim.” teklifini “Gel bi’ çalışalım” diyerek kabul ettiğini itiraf etti.

4. Ebru Gündeş İlk Kez Hadise Hakkında Konuştu!

blank

Hadise – Reza Zarrab – Ebru Gündeş üçlüsünde sular durulmuyor! Antalya’da sahne alan Ebru Gündeş, Hadise hakkında ilk kez konuştu. Sahnede seyircileriyle sohbet eden Ebru Gündeş, Hadise – Kaan Yıldırım ayrılığıyla ilgili şu sözleri söyledi; “Herkesin özel hayatı var, bizim de özel hayatımız var. Onların özel hayatı, onları ilgilendirir. Biz onların müziğiyle ilgileniyoruz” açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz