Serdar Ortaç’ın Ayrılık Sonrası Hali Görenleri Şoke Etti! Ex Aşkı Öyle Şeyler Söyledi Ki…

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Serdar Ortaç’ın Ayrılık Sonrası Hali Görenleri Şoke Etti! Ex Aşkı Öyle Şeyler Söyledi Ki…

Chloe Loughnan ile evliliğini sonlandırdıktan sonra Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açan Serdar Ortaç’ın çilesi bitmiyor. Gür ile ilişkisi biten Ortaç’ın son hali görenleri şoka uğratıyor.

Serdar Ortaç Chloe Loughnan evliliği görünüşte son derece medeni biçimde bitmişti. Hatta çift mahkemeden el ele çıkmış, evlerine gitmiş ve ailece yemek yemişlerdi. Sonrasında da bir süre aynı evi paylaşmış ve Chloe’nun yeni bir ev bulmasından sonra evlerini ayırmışlardı.

blank

Boşanmadan sonra Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evliliklerinin bittiğini ancak dostluklarının hep böyle süreceğini söylemişti. O dönemde Semercioğlu’nun “Tazminat veya nafaka talebinde bulundun mu?” sorusuna sessiz kalan Chloe Loughnan geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’a nafakasını ödemediği gerekçesi ile dava açarak evine tedbir koydurdu. Serdar Ortaç bu konu ile ilgili “600 bin TL para ödeyeceğim. Bende parası kalmaz” açıklamasında bulundu.

Seçil Gür ile Neşe Bulmuştu Ancak…

blank

Bu olaylar böyle sürüp giderken Serdar Ortaç’ın yolu kendisi gibi şarkıcı olan Seçil Gür ile kesişti. Bir süre mutluluk pozları veren çift, ilişkinin her dönemini çalkantılı bir şekilde yaşadı. Bir dargın bir barışık geçen zamanlara rağmen evlilik planları yapan Serdar Ortaç ve Seçil Gür, geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız ayrıldı.

blank

Ayrılığın ardından TV100 muhabirlerine kısa bir röportaj veren Serdar Ortaç, Seçil Gür ile yollarını ayırdıklarını kendisi ilan etti. Ayrılık sebebi sorulunca “Bilmiyorum, yürümedi. Nazar değdi.” şeklinde cevap veren Ortaç’ın mutsuzluğu ve yorgunluğu adeta yüzünden okunuyordu.

Seçil Gür ise ayrılık sonrası ilk kez dün kameralara takıldı. Aşı olduğunu söyleyen Gür konuşmak istemedi. Ancak muhabirlerin ısrarına dayanamayak bir süre sohbet eden şarkıcı, yeni bir single hazırlığında olduğunu belirtti. Biten ilişkisi ile ilgili konuşmayı kesinlikle reddeden Seçil Gür,”Serdar Ortaç ile tekrar birlikte çalışırmısınız?” sorusuna ise “İlerleyen günlerde bakarız” demekle yetindi..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz