Gülcan Arslan ile İlişkisi Başlamadan Biten Uraz Kaygılaroğlu Teselliyi Böyle Buldu: Kadınlar Kuaföre Erkekler…

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Gülcan Arslan ile İlişkisi Başlamadan Biten Uraz Kaygılaroğlu Teselliyi Böyle Buldu: Kadınlar Kuaföre Erkekler…

Uraz Kaygılaroğlu’nun yüzü aşktan yana bir türlü gülmedi. Yeni bir ilişkiye adım atan Kaygılaroğlu ve Gülcan Arslan’ın aşkı başladığı hızla bitti.

Örnek Çiftlerdi…

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in evliliği biterken bile parmakla gösterildi. Naif karakterleri ile bilinen iki oyuncu sosyal medya hesaplarından evliliklerinin bittiğini ancak dostluklarının devam edeceğini duyurdu. Dedikleri gibi de oldu! Kızları Ada için sık sık bir araya gelen eski eşler, baştan beri sergiledikleri medeni tutumu korudu.

Melis Gitti Berrak Geldi

blank

Ancak elbette hayatları böyle geçmeyecekti. Bunun farkında olan Uraz Kaygılaroğlu hayatına Berrak Tüzünataç’ı soktu. Bir süre birlikteliklerini saklamaya çalışan çift, magazin muhabirlerine yakalanınca ilişkileri tüm Türkiye tarafından bilinir oldu.

blank

Uraz ve Berrak aşkı duyulduğu andan itibaren herkesi şaşırttı. Karakter farklılıkları düşünülünce iki ismin bir araya gelebilmesi oldukça yadırgandı. Nitekim korkulan da başa geldi. Bir doğum günü partisi çıkışında görüntülenen ve gerginlikleri yüzlerinden okunan çift, kısa bir süre sonra ayrıldıklarını ilan etti. Ayrılığın ardından Uraz Kaygılaroğlu kızı Ada ile vakit geçirirken Berrak Tüzünataç arkadaşları ile birlikte tatile gitti.

Gülcan -Uraz Aşkı Başlamadan Bitti

blank

Bir süre yalnız kalmayı seçen Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde yeni aşkıyla dudak dudağa görüntülendi. Doğduğun Ev Kaderindir’in oyuncusu Gülcan Arslan, Demet Evgar ve Kaan Yıldırım ile tatile çıkan Kaygılaroğlu, gönlünü Gülcan Arslan’a kaptırdı. Samimi pozları kameralara takılan çiftin romantizmi göz kamaştırdı.

blank

Bu sefer oldu derken, yine kötü haber geldi. Gülcan Arslan ve Uraz Kaygılaroğlu aşkı başlamadan bitti. İddialara göre birbirlerini tanımaya çalışan çift, anlaşamayacaklarına karar verdi. Uraz Kaygılaroğlu ayrılık sonrası teselliyi dövme yaptırmakta buldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz