Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Tarihinin En Düşük Reytinglerini Alınca Bakın Ne Yaptı? Büyük İfşa: Gerçekler Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2021

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Tarihinin En Düşük Reytinglerini Alınca Bakın Ne Yaptı? Büyük İfşa: Gerçekler Ortaya Çıktı!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın en sevdiği programlardan olan O Ses Türkiye 11. sezonuyla karşımıza gelmeye başladı. Tam 11 yıldır Türkiye’nin büyük bir ilgi ile takip ettiği ses yarışmasında değişmeyen iki ana unsur vardı, biri Acun Ilıcalı diğeri ise Hadise! Hadise’nin yanındaki tüm jüriler (Murat Boz dahil) ara ara değişmiş olsa da; Eurovision’dan sonra büyük bir çıkış yakalayan güzel şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye’nin demirbaşları arasında sayılıyordu ancaak Ebru Gündeş’le yaşanan gerilimin ardından Acun Ilıcalı, Hadise’yi Exxen’de yayınlanan O Ses Rap yarışmasına kaydırınca olanlar oldu!

Hadise’den açılan boşluğu ise Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Oğuzhan Koç kapattı fakat O Ses Türkiye 11 yıllık geçmişinde ilk kez, yayına başladığı gün reyting sıralamasında ilk beşin içine bile zor girdi! Bu reyting kaybını fark eden Acun Ilıcalı ise bakın nasıl bir çözüm buldu?

Hadise Exxen’de!

Bildiğiniz gibi Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma davasında ismi geçen Hadise, tüm Türkiye’de konuşulmuştu. Bu konu hakkında basın yasağı çıkartan güzel şarkıcı kısa süre sonra Kaan Yıldırım’dan da ayrılmış ve Mehmet Dinçerler ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Tüm bunların ardından Acun Ilıcalı’nın Ebru Gündeş ve Hadise arasında kimi seçeceği ise merak konusuydu. Acun Ilıcalı ikili arasında seçim yapmamış gibi gözükse de; Hadise, Exxen’de yayınlanan O Ses Rap yarışmasına kaydırıldı Ebru Gündeş ise O Ses Türkiye’deki yerini korumaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı’dan Büyük İfşa!

Ancak Acun Ilıcalı’nın kararı ona pahalıya mal oldu! 11 yıldır ekranların sevilen yarışmalarından O Ses Türkiye, 11 yıl sonra ilk defa bu kadar düşük reytingler ile yayın hayatına başladı. Hiçbir kategoride ilk beşin içine giremeyen O Ses Türkiye’nin bu düşüşünü gören Acun Ilıcalı ise bugün O Ses Türkiye seçimlerinden bir kısmı Instagram hikayelerinde paylaşarak heyecan yaratmaya çalıştı! Kendi programını ifşa eden Acun Ilıcalının bu hamlesi başarı getirecek mi? Göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz