Ece Ronay’ın DM’lerini İfşaladığı Mehmet Ali Erbil Şimdi de Deniz Akkaya İle Birbirlerine Girdi: “Adamsan…”

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Ece Ronay’ın DM’lerini İfşaladığı Mehmet Ali Erbil Şimdi de Deniz Akkaya İle Birbirlerine Girdi: “Adamsan…”

Gün geçmiyor ki magazin gündeminde yeni bir olay, yeni bir gelişme yaşanmasın! Dün Tiktok fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’le olan konuşmalarını Instagram hesabında ifşalamıştı. Bunun ardından kendini savunmak için storylerden açıklamalar yayınlayan Mehmet Ali Erbil, bugün kendini aklamak için Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ancak programın çiçeği burnunda yorumcusu Deniz Akkaya ile Mehmet Ali Erbil birden bire kavga etmeye başlayınca stüdyoda gergin anlar yaşandı!

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’i İfşaladı!

Ünlü Tiktok fenomeni Ece Ronay, yeni çıkartacağı şarkısının klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’le mesajlarını ifşa ederek şu açıklamayı yaptı; “Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

blank

Bu sözlerin ardından Mehmet Ali Erbil’den yanıt gecikmedi elbette; “Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağıan düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım. Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

Ortalık Yangın Yeri!

Bu yaşananlar magazin gündeminde bomba etkisi yaratırken, Mehmet Ali Erbil bugün sabah saatlerinde sık sık konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programına kendini savunmak ve aklamak için bağlandı ancak bağladığına bağlanacağına pişman oldu! Seren Serengil’le yakın dostluk ilişkisi olan Mehmet Ali Erbil, yeni yorumcumuz Deniz Akkaya’nın gazabına uğradı. Deniz Akkaya, Ece Ronay’ın Mali’yi kullandığını ve pkk sempatizanı olduğunu iddia etti. Bunun üzerine Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya’yı geçmişinden vurmaya çalışınca güzel yorumcu canlı yayında adeta çıldırdı ve bağırmaya başladı! Deniz Akkaya’yı, Bircan Bali bile sakinleştiremedi…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz