Acun Ilıcalı Kızı Melisa İzlediği İçin Sihirli Annem’i Yeniden Çekiyor! Yeni Kadroda Çok Sürpriz İsimler Var!

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Acun Ilıcalı Kızı Melisa İzlediği İçin Sihirli Annem’i Yeniden Çekiyor! Yeni Kadroda Çok Sürpriz İsimler Var!

TV8’in medya patronu olan Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen’i duymayan kalmamıştır diye tahmin ediyorum! Netflix, Blu TV, Puhu TV gibi platformlara rakip olarak 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak Exxen için Acun Ilıcalı kesenin ağzını açtı!

Sihirli Annem

Pek çok ünlü sima ve fenomenle el sıkışan Acun Ilıcalı’nın Exxen’de yayınlayacağı dizilerden biri de, bir dönemin efsanesi Sihirli Annem! Yıllar önce final yapan dizi Exxen ile birlikte geri dönüyor. Acun Ilıcalı’nın bu kararını vermesini sağlayan kişi ise küçük kızı Melisa olmuş!

YouTube Kanalına Konuk Oldu!

Acun Ilıcalı, Şelale Kadak’ın “Doğruluk mu Cesaret mi?” isimli Youtube kanalına konuk oldu! Aslında Şelela Kadak’ı kendisi konuk etti desek daha doğru olur çünkü çekim, Masterchef stüdyosunda gerçekleşti!

“Doğruluk mu Cesaret mi?” Youtube kanalıyla güzel bir röportaj gerçekleştiren Acun Ilıcalı, “Sihirli Annem” dizisinin nasıl Exxen’e dahil olduğunu anlattı: “Sihirli Annem eski ama çok başarılı bir dizi. Baktım Melisa’ya Sihirli Annem’i nefes almadan izliyor Melisa. Eski bölümleri seyrediyor. Anında, madem bu kadar seviyor dedim yenisini yapayım bari. Hemen yapımcımızı aradım, sağ olsun duyarlılık gösterdi. Şimdi çekimdeler.”

Yeni Sihirli Annem Kadrosu!

Melisa Ilıcalı vesilesiyle tekrardan çekilmeye başlanan Sihirli Annem’in kadrosunda tanıdık kimse yok! Bütün kadro baştan kuruldu! Hatta, orijinal versiyonunda yer alan oyuncular kendilerine haber bile verilmemesine tepki göstermişti hatırlayacağınız üzere.

Sihirli Annem açıklama

Sihirli Annem dizisinin Exxen versiyonu için kendilerine teklif gelmediğini belirten oyuncular, Instagram üzerinden ortak bir açıklama yayınlayarak kırgınlıklarını belirtmişlerdi.

Yeni oyuncu kadrosunda ise; İnci Türkay’ın “Betüş” karakterini Açelya Topaloğlu, Nevra Serezli’nin “Dudu Peri” karakterini Nergis Kumbasar, Şahap Sayılgan’ın canlandırdığı “Sadık” karakterini Emre Altuğ canlandıracak. Perihan Teyze rolünde ise Gül Onat yerine Lale Başar’ı izleyeceğiz. Ailenin komşuları olan Suzan ve Avni karakterlerini ise Bülent Seyran ve Hande Katipoğlu canlandıracak.

Dizinin çocuk oyuncuları da belli oldu: Ceren’i Cemre Demircan, Cem’i Egemen Uysal, Cem’in biricik aşkı Tuğçe’yi Nisa Sofiya Aksongur, evin en küçük kızı Çilek’i ise Eylül Ugan canlandıracak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz