Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Gökhan Alkan’dan İddialı Açıklamalar: “Mutlu aile, mutlu kadın…”

Seda Ergin

Haberler

8 Aralık 2020

Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Gökhan Alkan’dan İddialı Açıklamalar: “Mutlu aile, mutlu kadın…”

Gökhan Alkan’ı şimdiye kadar hep fenomen dizilerde gördük. Başarılı oyuncu sergilediği performansla milyonların sevgilisi oldu. Son dönemlerde de sevgilisi Nesrin Cavadzade ile ismi çok duyulur hale geldi. Biz de ondan Women’s Style dergisine verdiği röportaj ile bahsedeceğiz.

Başarılı Dizilerde Oynadı

Gökhan Alkan, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı karakterle televizyon dünyasına adımını atmıştı. Muhteşem Yüzyıl’ın ünlü yapmadığı kimse kaldı mı?

Ardından ünlü oyuncu; “Her şey Yolunda Merkez”, “Gurbette Aşk Bir Yastıkta”, “Kocamın Ailesi”, “Seviyor Sevmiyor”, “Kalp atışı” gibi fenomen dizilerde başarılı oyunculuk performansını sergiledi.

Geçtiğimiz dönemde ise Eda Ece, Şevval Sam gibi başarılı oyuncuların oynadığı fenomen dizi “Yasak Elma”da Kerim karakterine can vermişti. Ancak dizide yaprak dökümü başlayınca o da diziden ayrılan isimlerin arasında yer aldı.

Aşk Hayatı Olay!

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti Yasak Elma dizisinin setinde birlikte olmaya başlamıştı. Gökhan Alkan da geçtiğimiz günlerde sevgilisinin paylaşımıyla bayağı olay olmuştu.

Nesrin Cavadzade “Hayatta her zaman kendi ayaklarının üzerinde duracaksın.” notuyla sevgilisini paylaşmıştı.

Gökhan Bey’in buna tepkisi de “Günde 10 bin adım kalbimizi korur” olmuşu. Bu yorumda bulunurken sevilisine mi gönderme yaptı yoksa fit vücuduna mı bilemiyoruz.

Geçenlerde de Gökhan Bey sevgilisi Nesrin Hanım’la bir post paylaştı. Posta kalp emojisi de koymayı ihmal etmedi.

Nesrin Cavadzade de “Alın yazın.” notuyla kahkaha emojisi koyarken biz malzemeyi veriyoruz demek istiyordu.

Mutlu Kadın Mutlu Aile Demektir!

Aşk hayatı bu şekilde mutlu mesut devam eden oyuncu geçenlerde Women’s Style dergisine bir röportaj verdi. Bu röportajdaki konuşmalarından da aileye ve eşine önem verdiğini anlıyoruz.

“Ben çok güçlü kadınların elinde büyüdüm. Aile içinde mutlu olmanın öncelikle kadının mutluluğundan geçtiğini biliyorum.” sözlerini dile getirirken kendi tecrübelerinden bahsediyor Alkan.

Aile hayatına önem verdiğini anladığımız bu sözler çok şeyi ifade ediyor aslında. Acaba Gökhan Bey’in sevgilisi Nesrin Hanım bu sözler hakkında ne düşünüyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz