Berrak Tüzünataç’tan Merve Boluğur’a Tolgahan Sayışman’dan Cem Yılmaz’a…Arkadaşının Aşkıyla İlişki Yaşayan Ünlüler

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Berrak Tüzünataç’tan Merve Boluğur’a Tolgahan Sayışman’dan Cem Yılmaz’a…Arkadaşının Aşkıyla İlişki Yaşayan Ünlüler

Magazin dünyasında ilişkiler her zaman yakın mercek altına alınan konular arasında yer alır malum. Ama hele bir de yaşanan aşklar “Arkadaşımın aşkısın” şarkısını hak edecek aşklarsa bu tabii ki daha büyük bir olay olur. İşte ünlülerin arkadaşlarının aşklarıyla yaşadıkları ilişkilerden bazıları…

Berrak Tüzünataç

BERRAK TÜZÜNATAÇ

Oyunculuğuyla ve güzelliğiyle her zaman çok konuşulan Berrak Tüzünataç ilişkileri ile de sık sık gündeme gelen ünlülerden. Güzel oyuncu bir zamanlar Ali Yönenç ile ilişkisi ile gündemde idi. Gündeme gelmesinin nedeni ise Ali Yönenç’in eskiden yakın arkadaşı Dolunay Soysert’le sevgili olmasından kaynaklanmıştı. Ama bu kadar da değil; Berrak Tüzünataç üstüne yine arkadaşı Burcu Esmersoy’un eski eşi Berk Suyabatmaz’la da 8 ay kadar sevgili olmuştu.

Merve Boluğur

MERVE BOLUĞUR

Bu konuda bir sansasyon isim de Merve Boluğur. Merve Boluğur da bir zamanlar arkadaşı Eliz Sakuçoğlu’nun eski sevgilisi Hakan Sabancı ile birlikte olmuştu. Hatta arkadaşı Eliz Sarkuçoğlu’nun aşk acısı çektiğinin yazıldığı günlerde Boluğur ve Sabancı ikilisi bol bol keyifli fotoğraflar paylaşmıştı.

blank

Eliz Sarkuçoğlu ise sosyal medya üzerinden eski arkadaşının kendisine yaptığını kınamış ve “Dostluk nedir bilmeyenlere en güzel cevabımsın Merve Boluğur” diyerek bomba gibi bir yorumu sosyal medyasına bırakıvermişti.

Tolgahan Sayışman

blank

Tolgahan Sayışman da bir zamanlar rol arkadaşı Selen Soyder’le bir ilişki yaşamıştı. Elbette burada bir gariplik yok. Ama Selen Soyder, Sayışman’ın eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın yakın arkadaşıydı.

Cem Yılmaz

CEM YILMAZ

SEvgilisinin arkadaşıyla aşk yaşayan bir isim de Cem Yılmaz. Hatırlayacağınız gibi Cem Yılmaz Sadakatsiz’in güzel oyuncusu Cansu Dere ile 7 yıl süren bir ilişki yaşamıştı. İlişkilerinin bitmesinin ardından ise ünlü komedyen Cansu Dere’nin yakın arkadaşı Ahu Yağtu ile yaklaşık bir yıl süren bir evlilik yaşamıştı.

Ece Erken

ECE ERKEN

Başarılı sunucu Ece Erken’in de ismi bir zamanlar arkadaşının aşkıyla aşk yaşayanlar listesinde yer almıştı. Güzel sunucu bir dönem Akın Altan ile bir ilişki yaşamıştı. Ama Akın Altan Ece Erken’in yakın arkadaşı Bengü’nün eski sevgilisiydi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz