Acun Ilıcalı Survivor Seçmelerinden Video Paylaştı: Kadrolar Yavaş Yavaş Belli Olmaya Başladı!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Acun Ilıcalı Survivor Seçmelerinden Video Paylaştı: Kadrolar Yavaş Yavaş Belli Olmaya Başladı!

TV8’in amiral gemisi Survivor, 2021 sezonu için geri sayım başladı! Uzun zamandır, Survivor yarışmacıları seçen ekip efor testlerinde adayları izliyor ve değerlendiriyordu! Hatta pek çok kişiden bununla ilgili storyleri sık sık izledik. Büyük bir kapalı halısahada süren efor testlerine ve parkur testlerine Survivor yarışmacısı hayaliyle yanıp tutuşan gençler katıldı ve beklemeye başladılar!

Yarışmacı Seçimlerinde Sona Yaklaşıldı!

Bu bekleyiş sona doğru yaklaştı! Masterchef 2020’nin son haftalarında Survivor 2021 kadrolarının özellikle de gönüllüler takımının kadrosunu belirlemek için titiz bir çalışma yürüyor Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi. Bildiğiniz gibi, Survivor’a yarışmacı olmak için geçilmesi gereken oldukça fazla aşama var.

Son aşama ise, Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç’un olduğu mülakat ya da tanışma aşaması! Acun Ilıcalı’nın onayından geçmeyen hiç kimse Survivor’a katılamıyor. Acun Ilıcalı’da bu işin tabiri caizse kurdu olmuş artık, Survivor’da ilgi çekip çekmeyeceğini bir bakışta anlıyor. Her sene bu tanışma toplantısından görüntüler paylaşan Acun Ilıcalı, bu seneyi de es geçmedi!

Survivor’a katılacak adaylarla yapılan görüşmede, kendisini güldüren bir adayın videosunu çeken Acun Ilıcalı, bunu Instagram hesabından story olarak takipçileriyle paylaştı! Geçtiğimiz senelerden hatırlarsınız, Youtube üzerinden hangi yarışmacıların gideceğine dair anket benzeri bir şey yapılmıştı. Bütün yarışması adaylarının videosu yüklenmiş, en çok izlenen ve like alan videolar Survivor yarışmasına dahil edilmişti. Acun Ilıcalı’nın bu sene böyle bir uygulama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu!

Ünlüler Takımından İsimler Belli Olmaya Başladı!

Gönüllüler takımının seçmeleri devam ederken; Ünlüler takımının yarışmacılarına bir bir açıklanmaya başladı, hatta çoktan spora beraber gitmeye başlayanlar bile var. Şimdilik belli olan isimler: Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, İsmail Balaban ve Barış Özbek olarak açıklandı. Ocak ayında yayına başlayacak Survivor’ın bütün kadrosunu öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz