Demet Akalın “Geçinemiyorum” Diyerek Başladığı 2020’yi “DA” Markasıyla Kapatıyor: Ürünleri Satışa Çıktı!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Demet Akalın “Geçinemiyorum” Diyerek Başladığı 2020’yi “DA” Markasıyla Kapatıyor: Ürünleri Satışa Çıktı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Koronavirüs pandemisi ülkemizi ilk geldiği zamanlar “Konserler yok, geçinemiyorum!” açıklamasıyla bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak son zamanlarda gördüğümüz üzere 2020 en çok Demet Akalın’a yaramış gibi gözüküyor. Belki yazın istediği kadar konser veremedi ama; yeni single, yeni program ve son olarak da kendi adına ait “DA” isimli bir kozmetik markasını çıkartarak sevenlerinin beğenisine sundu. Keşke ülkedeki herkes Demet Akalın gibi geçinemese!

Geçinemiyorum Diyor Ama AVM’lerden Çıktığı Yok!

Demet Akalın, pandemi sürecinde “Geçinemiyorum” açıklamasıyla herkesi adeta dumura uğramıştı! Milyonlarca kişinin işsiz kaldığı böyle bir küresel zorlukta yaptığı bu açıklama, takipçilerine “Dalga mı geçiyor?” sorunu sormalarına neden oldu.

Demet Akalın’ın bu açıklamasının ardından pek çok olay yaşandı; Sıla’dan aldığı bir şarkı ile yeni single çıkarttı, yakın arkadaşı Alişan’la beraber Star TV’de sabah programı sunmaya başladı ve 2020 bitmeden kişisel kozmetik markasını “DA” olarak satışa sundu!

Bütün bu gelişmelerden sonra sanırız artık Demet Akalın geçim sıkıntısı yaşamıyor olacak ki; geçtiğimiz gün İstinyePark AVM’de alışveriş yaparken görüntülendi. Yaklaşık 2 saat İstinyePark’ın Markalar Sokağında alışveriş yapan Demet Akalın gazetecilere: “Alışveriş yapmaktan yoruldum, hemen eve kaçıyorum” açıklamasını yaparak arabasıyla AVM’den uzaklaştı.

Demet Akalın’dan DA İsminde Bir Marka Geldi!

2020 yılı, ünlüler cemiyetine uğurlu gelmiş olacak ki; ünlü simalardan markalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Önce Ebru Polat, ardından Gülşah Saraçoğlu ve Seda Sayan, son olarak da Demet Akalın. Gerçi Seren Serengil’in havyarlı şampuan çıkaracağı konuşuluyor ama 2021 yılında göreceğiz sanırım bunu!

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından, DA isimli markasında ruj ve fondöten çeşitleri olacağını takipçileriyle duyurdu. Kısa sürede binlerce takipçisinden destek mesajları alan Demet Akalın’ın ürünleri bugün Trendyol’da satışa sunuldu! Fiyatların ortalamanın üzerinde olması ise dikkat çeken bir unsur oldu. Demet Akalın’ın rujları 119 TL, Fondötenleri ise 149 TL!

Bugün Alişan ile yaptığı sabah programında kendi makyaj ürünlerini kullanan Demet Akalın, takipçilerine ürünlerini tanıttığı birkaç video çekmeyi de ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz