Hira’nın Çekmediği Kalmadı! Demet Akalın Bayram Temizliğini 7 Yaşındaki Kızı Hira’nın Üstüne Yıktı

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Hira’nın Çekmediği Kalmadı! Demet Akalın Bayram Temizliğini 7 Yaşındaki Kızı Hira’nın Üstüne Yıktı

Demet Akalın sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Pop müziğin kraliçesinden yepyeni bir paylaşım geldi. O videoda küçük kızı Hira’nın yaptıkları ise olay oldu.

demet akalın

Türkiye’nin en popüler starlarından biri olan Demet Akalın magazini en meşgul eden isimlerden biri. Mankenlik ile başladığı kariyer yolculuğuna şarkıcı olarak devam eden ünlü isim; Dans Et, Afedersin, Mucize, Toz Pembe, Olacak Olacak gibi birbirinden hit şarkılarıyla ülkenin en çok dinlenen sanatçılarından biri olmayı başardı. Kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemden düşmeyen yıldız şarkıcı, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor.

Bayram Temizliği Hira’ya Kaldı

Daha önce başından iki evlilik geçen Demet Akalın bildiğiniz gibi bir süredir Okan Kurt ile birlikte. Okan Kurt ile uzun bir ilişkisi ve Hira adından bir kızı olan Demet Akalın, eğlenceli aile hayatı ile sosyal meydanın gündeminden düşmüyor. En az annesi kadar ünlü olan Hira’nın her hareketi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşüyor.

Pop müziğin kraliçesinden yepyeni ve dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Akalın, bayram ağzı kızı Hira’nın temizlik yaptığı videoları paylaştı. O paylaşımına “An itibari ile bayram temizliği” diye not düşen Demet Akalın’ın esprili paylaşımı sosyal medyada olay oldu. 7 yaşındaki Hira’nın o görüntülerini gören Akalın’ın takipçileri kahkahaya boğuldu.

Seda Sayan ile Olan Polemik Sonlandı

demet akalın-seda sayan

Demet Akalın’ın kankası Alişan ile sunduğu sabah programı final kararı almıştı. Bu karara oldukça üzülen ikili flaş bir haberle sarsılmıştı. Kendilerinin yerine Seda Sayan’ın transfer edildiğini duyan Demet Akalın çok sinirlenmiş ve Seda Sayan ve Demet Akalın’ın arası iyice açılmıştı. Ancak Demet Akalın cephesinden şaşırtan bir gelişme geldi. Demet Akalın daha önce Seda Sayan’un sunduğu Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu olduğunu duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz