Instagram’ı Kahkahaya Boğan Hıdırellez Dileği! İrem Derici Gül Ağacı Bulamayınca Bakın Ne Yaptı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Instagram’ı Kahkahaya Boğan Hıdırellez Dileği! İrem Derici Gül Ağacı Bulamayınca Bakın Ne Yaptı

Türkiye’nin en popüler yıldızlarından olan İrem Derici dün Instagram hikayesinde hıdırellez dileklerini paylaştı. Dileklerini kağıda yazan ünlü isim gül ağacı bulamayınca çareyi gül suyu küründe buldu.

irem derici

İrem Derici, kendini has tavırları ve dobralığı ile Türkiye’nin en sevdiği kadın şarkıcılarından biri. Esprili mizacı ve sivri dili sebebiyle her söylediği olay olan ünlü ismi ilk olarak O Ses Türkiye yarışmasıyla tanımıştık. Orada başarılı bir performans sergileyen İrem Derici güzel sesi ve yeteneği ile çok kısa zamanda Türkiye’nin en ünlü kadın şarkıcılarından biri haline geldi.

irem derici

Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı, Zorun Ne Sevgilim, Kalbimin Tek Sahibine gibi birbirinden hit şarkılara imza atan güzel şarkıcı, sosyal medyada da aktif olmayı çok seviyor. Instagram’da tam 7,2 M takipçisi olan İrem Derici, iddialı pozları, özgün esprileri ve yaptığı danslarla tüm sosyal medyayı adeta sallıyor.

Tek Bir Dileği Var O da Para

irem derici

Anadolu’nun en eski bayramlarından biri olan hıdırellez ünlüler dünyası tarafından da büyük bir neşe ile kutlandı. Bu özel gün için ateş yakan ünlü simalar, hıdırellez dileği tutmayı da ihmal etmedi. Sosyal medyaya hıdırellez paylaşımları yağarken oldukça dikkat çeken bir dilek de İrem Derici’den geldi.

irem derici

Ünlü şarkıcı dileklerini kağıda yazdığı o anları Instagram hikayesinde paylaştı. Dilek olarak “Para, Euro, Altın, Dolar” yazan İrem Derici, dileklerini asmak için gül ağacı bulamayınca dileklerini gül suyu kürü şişesinin altına koydu. Bu esprili çözümü ise sosyal medya adeta bomba gibi düştü.

Camdaki Kız’a Göndermesi Çok Konuşulmuştu

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde büstiyer ile poz vermişti. O kareleri sosyal medyasında paylaşan Derici, fotoğrafın altına “Camdaki kız, bekaret korsesinden sıkıldığında…” diye not düşmüştü. Camdaki Kız’ın sevilen oyuncusu Enis Arıkan bu yoruma gülmüş, Derici’nin paylaşımına “Cam kızı” diye yorum yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz