Yıldız Tilbe’nin Meydan Okuması Kavgaya Döndü: Tarkan, Cem Yılmaz, Hıncal Uluç’tan Sonra Ferhat Göçer’den Atak!

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Yıldız Tilbe’nin Meydan Okuması Kavgaya Döndü: Tarkan, Cem Yılmaz, Hıncal Uluç’tan Sonra Ferhat Göçer’den Atak!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin bir yılı aşkındır çalışamayan müzisyenleri desteklemek için başlattığı masum meydan okuma şimdi kavgaya dönüştü! Tarkan’ın reddettiği bu akımın kavgasına son olarak Ferhat Göçer de dahil oldu. Akımın kavgası, akımdan daha hızlı yayılıyor!

Yıldız Tilbe

İlk olarak Yıldız Tilbe Twitter hesabından Tarkan’ın sesinden dinlediğimiz ünlü “Kış Güneşi”ni seslendirdiği bir video paylaşarak müzisyenlere destek olacak bir sosyal medya hareketi yaratmaya çalıştı. Ancak akımı anlamadığını söyleyen Tarkan; “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver” diyerek Yıldız Tilbe’yi reddetti.

Tarkan

Kavga Başladı!

Bu olayın ardından ise ünlü gazeteci Hıncal Uluç, Tarkan’ın bu yaptığına inanamadığını söyledi ve Tarkan’ın kendisi için bittiğini ifade etti; “Eskiler ‘Tok, açın halinden anlamaz’ derler.. Meğer ne doğruymuş.. Tarkan, şimdi, tıpkısının aynisi bir çığlık, hem de kendi meslektaşları, şarkılarında, plaklarında, konserlerinde kendisi için çalan, vokal yapan bugünün aç meslektaşları için atılan bir ‘çığlık’ için ‘Ne işe hizmet edeceğini pek anlamadım’ diyebiliyorsa, bunun bir tek anlamı var.. ‘Tarkan benim için bitti!.’ “

blank

Bu olayın ardından Cem Yılmaz Twitter’da Hıncal Uluç’a kendi stilinde bir cevap verdi.

Hatta Gökhan Özoğuz’u da işin içine dahil ederek, Hıncal Uluç’u ti’ye aldı.

Ferhat Göçer’den Hıncal Uluç’a!

blank

Olaylar tam yatıştı derken bu sefer de ünlü şarkıcı Ferhat Göçer’den Hıncal Uluç tepkisi geldi. “Konu hangi ara Ferhat Göçer’e geldi?” demeyin, biz de bilmiyoruz; “Zalimsin Hıncal Ağabey… İçinden geçtiğimiz bu ağır dönemde hem bir hekim hem sanatçı olarak bir yandan kendimin ve yakınlarımın mücadelesini verirken bir yandan da yöneticisi olduğum kurumlar aracılığı ile zor durumda olan meslektaşlarımız için, ekip arkadaşlarımla birlikte canla başla bağışlar topladık, yaptık. Gerek bireysel gerek kurumsal,bakanlıklarımızı, özel sektörü destek için teşvik etmeye devam ediyoruz.. Tarkan dahil sayısız meslektaşım sessizce ve özveri ile kazandıklarını bağışladılar… Neler yazdınız sustum… Fakat sizden böyle bir ortamda birleştirici, moral verici büyüklük ve erdem beklerken.. ‘Şeyi şeyine denk’ cümlesini duymak beni yaraladı ve ağrıma gitti… Sevgi, hoşgörü ve sağlıkla kalın… Ferhat Göçer”

Bakalım Hıncal Uluç’a başka bir yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz