Dedikodu Kazanı: Canan Ergüder’den Haber Var, Ebru Şallı Oğlunu Anlatırken Ağladı, Alişan’ın Sürprizleri!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

6 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Canan Ergüder’den Haber Var, Ebru Şallı Oğlunu Anlatırken Ağladı, Alişan’ın Sürprizleri!

Haftanın sonuna adım adım yaklaştığımız şu günlerde ünlü simaların sansasyonları bitmek bilmedi. Hal böyle olunca bize de bu olayların gıybetini yapmak kaldı! Hazırsanız 6 Mayıs Perşembe gününün en çok konuşulan konularına birlikte göz atalım. Bakalım bugün neler olmuş!

1. Alişan Gün Boyu Romantizm Modunu Açık Unuttu!

Buse Varol ve Alişan

Bugün Instagram’ın sevilen çiftlerinden Buse Varol ve Alişan’ın evlilik yıl dönümleri! 3 yıl gibi kısa bir sürede Burak ve Eliz’le ailelerini genişleten Tektaş çifti yıl dönümlerini kutlanabilecek tüm kanallardan kutlamayı başardı. Günün ilk saatlerinde Instagram’dan eşi Buse Varol’a aşkını haykıran Alişan, gün içinde hem Star TV’de canlı yayında Buse Varol’u methetmeye doyamadı hem de eşine çiçek göndermeyi de ihmal etmedi. Bu arada detaylar için:

2. Fahriye Evcen Doğal Güzelliğiyle Büyüledi!

2017 yılında Burak Özçivit’le nikah masasına oturan güzel oyuncu Fahriye Evcen bugün Instagram hesabından doğal güzelliğini paylaştı! Bu arada detaylar için:

3. Meme Kanserine Yakalanan Canan Ergüder’den Haber Var!

Star TV’nin Menajerimi Ara dizisinden meme kanseri teşhisiyle ayrılmak zorunda kalan güzel oyuncu Canan Ergüder, bugün Instagram hesabından paylaştığı gönderi ile sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi; “Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. Kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Herşey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler.” Canan Ergüder’e tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

4. Ebru Şallı Katarsis XTRA’ya Konuk Oldu!

Ebru Şallı

Geçtiğimiz sene oğlu Pars’ı lenfoma kanserinden kaybeden Ebru Şallı, bugün Exxen’de yayınlanan Katarsis EXTRA programında Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Oğlu Pars hakkında konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Ebru Şallı; “Tanıyan Pars’tan çok etkilenirdi. ‘Bu nasıl bir çocuk’ derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım. Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı. Ultrasonda da çıkmadı. MR çekildi, o zaman öğrendik. İlk duyduğunuz an bir annenin ya da babanın dünyasının yıkıldığı an. Çok büyük bir acı. Meğer ağrıları zaman zaman yaşıyormuş ve ‘geçer’ diye düşünüp söylemiyormuş. İlk defa okulda ağladığı bir an oldu, ağrısı çok fazlaydı. Çok hızlı ilerleyen bir türdü…” dedi.

5. Birce Akalay Mücevher Markası Kurdu!

Birce Akalay

Güzel oyuncu Birce Akalay ticarete atıldı! Birce Akalay kendi adını verdiği mücevher ve takı markasını kurdu. Birce Fine Jewellery ismi ile takı markası kuran Birce Akalay, markasında tamamen kendi tasarımlarından oluşan mücevher ve takıları sevenleriyle buluşturacak! Birce Akalay’ın tasarlayacağı takıların her birinin kendine ait özel bir hikayesi olacakmış. E hayırlı olsun diyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz