Kahraman Babam’ın Başrolü Görkem Sevindik 10 Yıl Önce Öyle Bir Dizide Oynamış ki: Bu Performansını Herkes Unuttu!

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Kahraman Babam’ın Başrolü Görkem Sevindik 10 Yıl Önce Öyle Bir Dizide Oynamış ki: Bu Performansını Herkes Unuttu!

Show Tv’nin sevilen dizilerinden Kahraman Babam’ın başrol oyuncusu Görkem Sevindik, bundan yıllar önce Türkiye’nin en ses getiren dizilerinden birinde yer almış. Oyuncunun o zamanlardaki halini gördüğünüzde şimdiki haline göre ne kadar değiştiğine şahit olacaksınız.

Oyuncu Son Yıllarda Ününe Ün Katmaya Devam Ediyor

Yakışıklılığı ile şimdilerde dikkatleri üzerine bolca çeken Görkem Sevindik aslında şimdiye kadar pek çok popüler dizide yer almış: Söz, Ramo, Kırmızı Kamyonet, Canım Babam bu yapımlardan birkaçı. Önceden yan rollerde gördüğümüz oyuncu, yapım ekiplerinin dikkatini çekmiş olacak ki şimdilerde yer aldığı dizide başrol olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu; Kahraman Babam dizisinde, kızı ile kopmamak için büyük mücadeleler veren itfaiyeci bir babayı canlandırıyor.

Söz Dizisindeki Performansı ile Çok Konuşulmuştu

blank

Dizide ”Keşanlı” lakabıyla anılan, deli dolu ve vatan aşkıyla yanıp tutuşan bir üstçavuşu canlandırıyordu kendisi. Bu dizi ile yıldızı parlayan oyuncu, sonrasında magazin sayfalarında da bolca yer almaya başladı.

Oyunculuğu Kadar Aşk Hayatı da Çok Konuşuluyor

blank

Bir ara ismi Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal ile aşk dedikodularına karışan Görkem Sevindik, bu durumu gizleme gereği duymamıştı. İlişkileri kısa süren ikilinin ardından Görkem Sevindik, yeni bir aşka yelken açmıştı. Şimdilerde Kübra Siyahdemir ile birlikte olan oyuncu, gayet mutlu bir beraberlik yaşıyor.

Peki, Görkem Sevindik’in Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

blank

Sert duruşu ve karizmatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Görkem Sevindik aslında uzun yıllardır oyunculuk yapıyor. Sert delikanlı rolünde görmeye alışık olduğumuz oyuncunun kariyeri 2007 yılında başlamış. Türkiye’nin büyük ses getiren ve bir dönem herkesi etkisi altına alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde neredeyse 190 bölüm kadar oynamış Görkem Sevindik. Biz de bu duruma çok şaşırdık.

blank

Dizide Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Çakır’ı canlandıran oyuncu, Polat Alemdar için çalışan bir mafya üyesi. 2016’ya kadar bu dizide yer alan oyuncu, kariyerine dair birçok deneyimi de burada edinmiş. Genç yaşına rağmen böyle önemli bir dizide oynaması da oyuncunun başarısını kanıtlar nitelikte.

Görkem Sevindik’i daha uzun yıllar ekranlarda göreceğimize eminiz, başarıları daim olsun.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz