Acun Ilıcalı’dan Şok Sözler! “Hayatta Para ile İşi Olan Biri Değilim.” Diyen Acun Ilıcalı İzleyenleri Şaşırttı

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’dan Şok Sözler! “Hayatta Para ile İşi Olan Biri Değilim.” Diyen Acun Ilıcalı İzleyenleri Şaşırttı

Acun Ilıcalı’nın katıldığı bir programda söylediği sözler izleyicilerde şok etkisi yarattı.

Kendi Hikayesini Anlattı

Acun Ilıcalı, katıldığı bir YouTube kanalında anlattıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı kendi hikayesini anlattığı programda, hayatındaki kırılma anlarını, yaşadığı zorlukları ve yapmayı planladıklarını da samimiyetle açıkladı.

“Para ile İşim Olmaz.”

blank

Her yaptığı olay olan ve gündemi belirleyen bir isim olan Ilıcalı, açıklamalarıyla yine bomba etkisi yarattı. Özellikle Survivor’da kullandığı lüks araçlarla şov yapan Ilıcalı’nın “Hayatta para ile işi olan biri değilim. Öyle bir duygum hiç olmadı.” demesi ise izleyenleri şaşırttı. Ilıcalı’nın Survivor’da yarışmacılara koyduğu pahalı ödüllerden sonra bu açıklamayı yapması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

“Biz Holding Miyiz?”

blank

“Bir işte para kaybetsem üzülmem ama insan kaybetsem üzülürüm.” açıklamasını yapan Ilıcalı, “Acun Medya bir holding mi?” sorusuna yanıt veremeyince eğlenceli görüntülere sahne oldu. Bu soruya yanıt verebilmek için çalışma arkadaşını telefonla arayan Ilıcalı, “Holdingmişiz. Bu işleri bana sor.” diyerek esprili bir şekilde soruyu yanıtladı.

“Sinirlenip Acun Firarda’yı Yaptım.”

blank

Kariyerindeki basamakları hızlı çıktığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Basamakları hızlı çıkmış olabilirim ama tek tek çıktım.” diyerek başarıyı kolay elde etmediğini ve hak ettiğini vurguladı. Acun Firarda’yı hayatındaki ilk kırılma noktası olarak gören Ilıcalı, meğer bir inat uğruna bu programa başlamış! 2002 Dünya Kupası’na basın kartı olmadığı için gönderilmeyen ünlü televizyoncu, bu olaya sinirlendiğini ve dünyayı dilediği gibi gezebilmesi için Acun Firarda programını yapmış.

“Ticari Hayatımın İlk Bölümü’nde Her İşi Batırdım.”

blank

Ticarete ilk atıldığı yıllarda fazla iyimser olması Ilıcalı’nın pek çok girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olmuş. İzleyenlere “Kendinizi iyi analiz edin.” diyerek tavsiye veren Acun Ilıcalı, Romanya’da düşünmeden açtığı bir fırın dükkanını batırmış. Ünlü televizyoncu yaşanan bu olayın üzerine, “Genç yaşlarda girişim yapmak çok tehlikeli.” diyerek pişmanlığını dile getirdi.

Benzer Haberler

Hayati 3 Şubat 2021

Ciddi mi

Yorum Yaz