Acun Ilıcalı’nın Dizisi Türkiye’nin En Kötüsü Seçildi: Aleyna Tilki ve Cemal Can Exxen’i Kurtaramadı!

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’nın Dizisi Türkiye’nin En Kötüsü Seçildi: Aleyna Tilki ve Cemal Can Exxen’i Kurtaramadı!

TV8’in patronu olan Acun Ilıcalı, ülkemizde oldukça sevilen bir isim. Yıllardır her yayınladığı proje büyük bir merak ve ilgiliyle izleyiciler tarafından takip ediliyor. Bunun en büyük örneği Masterchef ve Survivor. Uzun yıllardır her sene büyük bir ilgiliyle seyredilen Survivor, geçtiğimiz sene altın çağını yaşamıştı!

Yıllardır İzlenmeyen Projesi Yok!

Survivor, bu sene istikrarsız bir reyting ile yoluna devam etse de; izleyicilerin kalbinde Survivor’ın yeri her zaman başkadır! Masterchef’in ise bu kadar popüler olacağı kimse tarafından tahmin edilmiyordu ancak şimdiler de “Masterchef başlasa da izlesek!” diye gün sayar hale geldik.

blank

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz yıllarda “O Ses Türkiye” ve “Yetenek Sizsiniz Türkiye” gibi projelerini saymıyorum bile. Ülkemize yarışma kültürünü getiren kişidir Acun Ilıcalı! Her projesi milyonlarca kişinin dikkatini çeken Acun Ilıcalı, Netflix ve Blu TV gibi dijital platformların başarısını görünce yeni bir dijital platform için kolları sıvadı ve 1 Ocak tarihinde Exxen hayatımıza girmiş oldu!

blank

“Bu Benim Masalım” Dizisi Bizi IMDB’de Rezil Etti!

Ancak Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım ile kurduğu Exxen, büyük bir hayal kırıklığı oldu. Youtube’dan birçok fenomenle anlaşan Acun Ilıcalı, Exxen’i adeta “Paralı Youtube” konseptiyle seyircilerin önüne sundu. Aslında Exxen’de sadece Youtuberlar yok, Haluk Bilginer gibi usta oyuncuların dizilerini de yer verildi.

blank

Özellikle de Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerinde olduğu “Bu Benim Masalım” gençlik dizisi, Acun Ilıcalı’nın en güvendiği projelerden biriydi! Z jenerasyonu dediğimiz zamane gençlerini kendisine çekmek isteyen Exxen, ülkemizde çok tanınan bu iki kişiye dizi yapmış olsa da; pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz!

blank

Dünyanın en çok kullanılan film ve dizi veritabanı olan IMDb’de Exxen’in “Bu Benim Masalım” dizisi gelmiş geçmiş en düşük puanı alarak; bizi resmen rezil etti. Dizi, 10 üzerinden 1.7 puan alarak “Türkiye’nin en kötü dizisi” ünvanını kazandı! Bu gurur hepimizin arkadaşlar…

blank

Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa uğruna yeniden çektiği “Sihirli Annem” dizisiyse “Bu Benim Masalım” dizisinden farklı değil. Onun da IMDb puanı 1.8…

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz