Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisiyle ve Servet Değerindeki Takılarıyla Düşman Çatlatıyor!

Aleyna Özyaman

Haberler

21 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisiyle ve Servet Değerindeki Takılarıyla Düşman Çatlatıyor!

İyiden iyiye Miami’ye yerleşen Şeyma Subaşı, düşman çatlatmaya devam ediyor. Her fırsatta sevgilisinin kendisine aldığı hediyelerle hava atmayı ihmal etmeyen Şeyma, bugün Instagram’da yine sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle fotoğraf paylaştı. Ancak birçok kişinin gözü ufak bir ayrıntıya takıldı!

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın fotoğraf çekerken taktığı bileklik ve saat küçük bir servet değerindeydi. Ancak dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan bu detay kısa sürede günün en konuşulan konularından biri haline geldi.

Gününü Gün Ediyor!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı uzuuun zamandır hayatına Miami’de devam ediyor. Miami’yi ne kadar sevdiğini bilmeyen yok zaten. Hal böyle olunca Şeyma hakkında ilk önce “Miami’den ev aldı” iddiaları ortaya atıldı. Ardından da Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin yanına taşınarak milyarder sevgilisiyle gününü gün etmeye başladı.

Her fırsatta sevgilisinin servetiyle hava atan Şeyma Subaşı, son olarak Amerika’nın en pahalı estetik doktoruna 160 bin dolarlık işlemler yaptırmıştı. Tabii bunun parası yine sevgilisinin cebinden çıktı. Şeyma’nın yaptırdığı estetikleri çoğu kişi beğenmemiş olsa da gelen eleştiriler umrunda değil.

Şeyma Subaşı story

Ayrıca kendisine yapılan kötü yorumlara da aldırış etmeden hayatını yaşamaya ve takipçilerinin gözleri önüne sermeye devam eden Şeyma Subaşı, bugün Miami hayatından bazı kesitleri bizimle paylaştı.

Şeyma Subaşı story

İlk olarak Miami’deki “tekne trafiğinden” dert yanan Şeyma, ardından Miami sokaklarında arabada twerk yapan bir grup kadını paylaştı. Evet, biz de en az sizler kadar şaşırdık bu duruma!

Şeyma’nın Lüks Takıları!

Tabii son olarak yine sevgilisi Mohammed Al Saloussi ve lüks takılarıyla paylaşım yaparak; kendisini “kraliçe” gibi hissettiğini söylemeyi ihmal etmedi. Aslında Şeyma da haklı; ben de Royal ailesinin taktığı takılarla eş değer takılar taksaydım kendimi “kraliçe” gibi hissederdim!

“Fenomenlernegiymis” isimli Instagram sayfasının araştırmasına göre; Şeyma Subaşı’nın kolundaki takıların toplam değeri 350 bin TL civarında. Sanırım biz Şeyma’nın hayatını izlemeye gelmişiz bu dünyaya!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz