Alişan’ın Eşi Buse Varol Eliz’in İlk Banyosundan Sonra Fotoğraf Paylaştı: Burak Eliz’in Tadına Bakmak İstemiş!

Aleyna

Haberler

21 Şubat 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Eliz’in İlk Banyosundan Sonra Fotoğraf Paylaştı: Burak Eliz’in Tadına Bakmak İstemiş!

Alişan ve Buse Varol çiftinin yeni doğan kızları Eliz’in fotoğrafları gelmeye devam ediyor. Bugün Buse Varol, kızı Eliz’in ilk banyo deneyiminden sonra fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Tabii Burak ve Eliz’in tatlılığı yine kalbimizi eritmeye yetti!

Alişan ve Buse Varol

Eliz Sonunda Geldi!

Önceki hafta Alişan ve Buse Varol çiftinin ikinci çocukları Eliz dünyaya geldi. Eliz’in gelişi Tektaş ailesinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle doğumda ve sonrasında pek ziyaretçi kabul etmeyen çiftimiz; yine de hiçbir masraftan kaçınmayarak Eliz’in gelişi için birçok hazırlık yaptı.

Alişan ve Buse Varol

Bu hazırlıklardan biri de doğum esnasında ve sonrasında yapılan fotoğraf çekimiydi. Tektaş ailesinin fotoğraflarına hangimiz kalbimizi bırakmadık ki? Özellikle abiliği ilk kez tadan Burak ve küçük kardeşi Eliz’in şu pozu gözlerimizden kalpler çıkmasına neden oldu!

Ancak doğum sonrasında paylaşılan tek fotoğraf bunlar değildi elbette. Star TV’de sabah programı sunan Alişan, canlı yayında doğum anında yaşananları tüm izleyicilerle paylaşmayı ihmal etmedi.

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi Instagram hesaplarını oldukça aktif kullanıyor. Hem Alişan hem de Buse Varol; hamilelik sürecini ve doğum sürecini takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı. Eliz ve Burak’ın her anlarında yanındaymışız gibi hissettik! Özellikle Alişan, küçük oğlu Burak’ın yeni doğan Eliz’e dua okuduğu görüntüleri Instagram hesabında paylaşınca “Maşallah” yorumlarının ardı arkası kesilmesi.

Eliz ve Buse Varol

Son olarak bugün ise Eliz ilk banyo deneyimi sonrası kameralara poz vermeyi ihmal etmedi tabii!

Buse Varol Eliz’in Banyo Sonrasını Paylaştı!

Yeni doğum yapan Buse Varol, lohusalığını da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Yorgunluğu yüzünden belli olsa da; asla şikayet etmeyen Buse Varol, bugün kızı Eliz’in yeni fotoğraflarını bizlerle buluşturdu.

Eliz’in ilk banyosundan sonra cicili bicili giydiren annesi Buse Varol, birkaç fotoğrafını çekmeyi de ihmal etmiyor.

Eliz ve Buse Varol

Eliz’in abisi Burak’ta Eliz’in “tadına bakmak” isteyince ortaya bu sevimli fotoğraf çıkmış! Maşallah bu güzel aileye.

Eliz, Burak ve Buse Varol
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz