Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamilelik Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı: “Rejim Yapmayın!”

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamilelik Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı: “Rejim Yapmayın!”

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder geçtiğimiz hafta kızı Luna’yı kucağına aldı. Hatta Özge Özder’in hamilelik sırasında aldığı kilolarsa çoktan gitmeye başlamış!

Özge Özder

Hamileliğinde toplamda 15 kilo aldığını ifade eden Özge Özder, doğumla birlikte 11 kilo verdiğini açıklayarak; diğer anne ve anne adaylarına emzirmenin öneminden bahsetti.

Özge Özder

Eva Luna Sonunda Geldi!

2018 yılında müzisyen Sinan Güleryüz ile dünyaevine giren güzel oyuncu, önceki hafta kızı Eva Luna’yı kucağına aldı. Fakat hamileliği sırasında Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder, kendisine gelen mesajlara isyan etmişti! Detaylar için:

Röportajda Hamileleri Kızdırdı!

Ancak bu günler geride kaldı, şimdilerde kızı Luna’yı büyüten Özge Özder geçtiğimiz günlerde “Mothers’ Life” isimli dergiye röportaj verdi. Fakat Özge Özder verdiği röportajda aşermenin hurafe olduğunu söyleyince eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamadı: “Bir hurafe, hatta erkeklerin canına okuma fırsatı olduğunu düşünecek kadar büyük bir şehir efsanesi

Ayrıca güzel oyuncu hamilelik kurslarının kendisine “komik” geldiğini de açıkladı: “Doğum yapacağı için nefes terapistinden doulasına kadar koca bir ekip kuran, kurslardan kurslara koşan ve çevresini alarma geçiren insanlar bana komik geliyor” bu açıklamalar pek çok hamile kadını sinirlendirdi. Detaylar için:

Özge Özder bu açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmiş olsa da; son günlerde sosyal medyada oldukça konuşulan bir isim. Ancak bugün Instagram hesabında tartı fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu, anne ve anne adaylarına emzirmenin önemini vurguladı!

Rejim Yapmayın Emzirin!

Bu sözler çiçeği burnunda anne Özge Özder’e ait! Kızı Luna’yı önceki hafta kucağına alan güzel oyuncu; hamilelik sırasında 15 kilo aldığını fakat bu kiloların çoğunu doğum sırasında ve doğumdan sonra lohusalık döneminde verdiğini açıkladı!

Özge Özder story

Hatta annelere de rejim yapmayın, emzirin tavsiyesinde bulundu: “52 kilo ile hamile kalmıştım. Hipertansiyonun yaptığı ödem ve şişlinlik ile +15 kilo vardı üstümde. Ödem derhal gitti. Sadece süt vererek aldığım kilolar da hızla eriyor. Bir haftalık lohusalık ama sadece +4 kilo! Aferin bize… Rejim yapmayınız emziriniz anneler!!”

Benzer Haberler

Derya 20 Şubat 2021

Çok haklı

Yorum Yaz