Güzel Şarkıcı Hadise’nin Yeni Dövmesi Sosyal Medyayı İkiye Böldü: O Dövme Kaan Yıldırım İçin mi Yaptırıldı?

Aleyna

Haberler

21 Şubat 2021

Güzel Şarkıcı Hadise’nin Yeni Dövmesi Sosyal Medyayı İkiye Böldü: O Dövme Kaan Yıldırım İçin mi Yaptırıldı?

Son dönemde altın çağını yaşayan güzel şarkıcı Hadise, bugün yine şıklığını konuşturdu. Her Pazar günü birbirinden ünlü moda markaların yeni parçalarıyla fotoğraf çektiren güzel şarkıcı, sonrasında bu pozları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Ancak Hadise’nin bugün paylaştığı fotoğraflardaki ufak bir detay, meraklı sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Güzel şarkıcının bileğindeki bir dövme sosyal medyada olay oldu! Geçtiğimiz günlerde “Aşka Kapandım” isimli single parçasıyla sevenleriyle buluşan Hadise, gündemden bir an bile düşmüyor!

Bu Dövme Kaan Yıldırım’a mı?

İddiaya göre Hadise, bileğine kendi adının baş harfi olan “H” ve sevgilisi Kaan Yıldırım’ın baş harfi olan “K” harflerini dövme yaptırmış! Kısa süre içinde birçok magazin sayfasında tartışma konusu olan bu dövme, sosyal medyayı ikiye böldü!

Hadise

Birçok kişi Hadise’nin bu dövmeyi sevgilisi Kaan Yıldırım’a ithaf ettiğini söylerken, bazı kişiler de dövmenin “K” harfine benzemediğini iddia etti. Hatta birçok magazin sayfası storylerde anket yaparak takipçilerine bu konuyu sormaya başladı bile.

Hadise ve Kaan Yıldırım

Hadise’nin fotoğrafını yakınlaştırıp bakanlar da oldu, ortaya yeni yeni teoriler atanlar da! Hepimiz Kaan Yıldırım ve Hadise’yi çok yakıştırıyoruz; fakat farklı bir açıdan görmeden işin doğrusunu anlayamayacağız sanırım!

Hadise’nin Dövmeleri!

Güzel şarkıcının olay olan tek dövmesi bu değil; geçtiğimiz hafta paylaştığı bir diğer fotoğrafta ayağının üzerine “Aşk” yazan bir dövme yaptırdığını görmüştük. Bu süre zarfında Hadise’nin dövmesi çok konuşuldu, ortaya farklı iddialar atıldı.

Hadise

Fakat birçok Hadise fanı tarafından bu “Aşk” dövmesi, Kaan Yıldırım’a ithafen yaptırıldığı iddia edildi. İşin iç yüzünü bilmiyoruz ancak bu aralar Hadise’nin dövmelere sardığı da bir gerçek!

Hadise ve Kaan Yıldırım

Peki sizce bu dövmede gerçekten “H” ve “K” harfleri mi var, yoksa sosyal medyanın göz yanılgısı mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz