Güzel Oyuncu Ezgi Mola Instagram’dan Gelen Mesajlara Dayanamadı ve İsyan Etti: “… Diyenler Var!”

Aleyna

Haberler

21 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Ezgi Mola Instagram’dan Gelen Mesajlara Dayanamadı ve İsyan Etti: “… Diyenler Var!”

Masumlar Apartmanı dizisinin yıldızı Ezgi Mola, dün akşam yüzünde kremle Instagram storysi atınca ortalık karıştı. Güzel oyuncunun takipçileri DM’den hangi kremi kullandığını sorunca Ezgi Mola gelen mesajlara isyan etti!

Ezgi Mola

Instagram’ı aktif olarak kullanan oyunculardan olan Ezgi Mola, takipçileri tarafından çok seviliyor. Arada sırada markalarla işbirlikleri de yapan güzel oyuncu “kaydırmalı link” furyasına katılan ünlülerden oldu. Genellikle ev eşyası ya da kullandığı temizlik malzemelerini tanıtan Ezgi Mola; dün akşam yine eğlenceli storyler paylaşmaya devam etti.

Ezgi Mola

Ezgi Mola İsyan Etti!

Kuzeniyle estetik hakkında sohbet ederken story çekmeye devam eden Ezgi Mola’nın yüzünün bazı yerlerinde krem olduğu görülüyordu. Güzel oyuncunun meraklı takipçileri Ezgi Mola’nın yüzüne ne sürdüğünü merak edip DM atmaya başladılar.

Ezgi Mola açıklama

Artık Ezgi Mola’ya ne kadar çok mesaj geldiyse; Instagram storysi paylaşarak açıklama yapma ihtiyacı duydu! Güzel oyuncu: “Arkadaşlar yüzüme sürdüğüm şey sivilce için doktor reçetesiyle yapılan bir karışım benim de sivilcelenmeye müsait bir yüzüm var o sebepten sürekli ilaç kullanıyorum. Fakat ‘Biz nereden alırız?’ diyenler var! Bu benim önereceğim bir ilaç değil, doktor sizin cilt tipinize göre vermeli zarar verebilir, alerji yapabilir. Dermatolog önerisi ile tedavi yöntemleri öneririm size.” açıklamasıyla isyanını dile getirdi.

Ezgi Mola

Günümüzde birçok ünlü ve fenomen daha fazla para kazanmak uğruna kullanmadığı ya da cildine iyi gelmeyen kremleri, ürünleri tanıtırken; Ezgi Mola’nın bu tarz bir açıklama ile takipçilerini bilinçlendiriyor olması gerçekten takdire şayan!

Instagram’da Filtre Kullanmayı Bıraktı!

Ezgi Mola

Zaten güzel oyuncu Ezgi Mola, önceki günlerde Instagram hesabından filtre kullanmayı bıraktığını açıklamıştı. Hatta bu açıklamayı da “Ben de filtreyi bıraktım. Kendime beklentim minimumda” diyerek yapmıştı. Zaten biz seni doğal halinle seviyoruz Ezgi Mola!

Benzer Haberler

Dilan 22 Şubat 2021

Yiağağa çok tatli yicem 🥰

Yorum Yaz