Acun Ilıcalı’nın Exxen İçin Son Umudu! Leyla İle Mecnun Kadrosunda Kriz Çıktı: O İsim İkna Edilemiyor!

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Acun Ilıcalı’nın Exxen İçin Son Umudu! Leyla İle Mecnun Kadrosunda Kriz Çıktı: O İsim İkna Edilemiyor!

Acun Ilıcalı’nın Exxen’i geçtiğimiz Ocak ayında büyük bir PR çalışması ile seyircilerin beğenisine sunuldu. Aylar boyunca; “Hangi projeler olacak?, Kimler anlaşma imzaladı?, Yoksa paralı Youtube mu geliyor?, Youtube’da Youtuber kalmadı!” yorumlarının ve sorularının ardından Exxen 2021 yılıyla birlikte dijital dünyaya giriş yaptı! Bir türlü istenilen başarıyı elde edemeyen Exxen için yeni projeler üretilmeye devam ediyor. Yeni yapımlardan biri de TRT’nin efsanesi absürt mizah konusunda seviyeyi arşa çıkartmış Leyla ile Mecnun!

Leyla İle Mecnun

Leyla ile Mecnun Ekibinde Erdal Bakkal Krizi!

Birçok kişinin büyük bir sevgiyle takip ettiği ve final bile yapılmadan TRT ekranlarından kaldırılan Leyla ile Mecnun, geçtiğimiz hafta ortaya atılan bir iddiaya göre Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde yeniden çekimlere başlayacakmış! Hem de Sihirli Annem gibi yeni bir kadroyla değil; oyuncu kadrosundan yönetmenine kadar birebir aynı ekiple! Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin sevilen karakterlerinden Erdal Bakkal’ı canlandıran Cengiz Bozkurt, bir türlü ikna edilemiyormuş!

Cengiz Bozkurt

Cengiz Bozkurt hariç diğer bütün oyuncuların seve seve kabul ettiği bu teklifi; usta oyuncunun neden kabul etmediği henüz bilinmiyor. Erdal Bakkal’sız Leyla ile Mecnun dizisi düşünmek bile istemiyorum! Umarım yapım ekibi Cengiz Bozkurt’u ikna etmenin bir yolunu bulur. Çekimlere ne zaman başlayacağı bilinmeyen Leyla ile Mecnun ekibi bakalım yola Cengiz Bozkurt olmadan mı devam edecek? Zamanla göreceğiz!

Leyla İle Mecnun

2021’de Yeni Yapımlar Geliyor!

Acun Ilıcalı

Ancak Acun Ilıcalı’yı tebrik etmek gerekiyor. 900 milyon TL ile yatırım yaptığı Exxen için hiçbir masraftan kaçınmıyor ve seyircilerin istediği dizileri ve kişileri bir şekilde Exxen’e dahil etmeyi başarıyor. Exxen için birçok dizi projesi üzeriden çalışan Acun Medya ekibi; yakın zaman sonra bizleri kaliteli yapımlarla buluşturmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz