Final İçin Geri Sayım: Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Sefirin Kızı 6 Bölüm Sonra Ekranlara Veda Ediyor!

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Final İçin Geri Sayım: Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Sefirin Kızı 6 Bölüm Sonra Ekranlara Veda Ediyor!

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı artık sona yaklaştı! Son dönemin en sansasyonel dizilerinden Sefirin Kızı yeni sezonla birlikte bir türlü istediği çıkışı gerçekleştiremedi ve final kararı aldı. Neslihan Atagül’ün yerine Tuba Büyüküstün’ün diziye dahil olması bile reytingleri yükseltmeye yetmedi! Sosyal medyada özellikle de Instagram’da büyük bir ilgi ile takip edilen Sefirin Kızı’nın sosyal medya başarısı bir türlü reytinglere sirayet edemedi!

Sefirin Kızı

Reyting Düşüşü Devam Ediyor!

Aslında Sefirin Kızı dizisi ilk yayınlandığı aylarda büyük bir ilgiyle takip ediliyordu. Reytinglerde zirveye yerleşmeye başlayan Sefirin Kızı, Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri ertelenen dizilerden biriydi. Geçtiğimiz Eylül ayında yeni sezonuna start veren dizi, bir türlü eski başarısını elde edemedi. Reytinglerde hızlı bir düşüş yaşayan Sefirin Kızı, yükselme ivmesine giremedi.

Sefirin Kızı

Reytinglerde düşüş yaşamaya başlayan Sefirin Kızı dizisinden başrol oyuncuları ayrılmaya başlayınca ortalık iyice karıştı! İlk olarak “Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığı nedeniyle birkaç bölümlüğüne diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, geri döndüğünde dizinin yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayarak; Sefirin Kızı’ndan temelli olarak ayrılmak zorunda kaldı. Diziye adını veren Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasıyla başlayan yaprak dökümü; Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi isimlerinde Sefirin Kızı’ndan ayrılmasıyla devam etti.

Sefirin Kızı

Son 6 Bölüm!

Kısa zaman içinde 3 önemli karakterini kaybeden Sefirin Kızı için yapımcılar; acil durum düğmesine bastı ve 2 milyon TL transfer ücretiyle Tuba Büyüküstün’ü “Mavi” karakteriyle diziye dahil ettiler. Tuba Büyüküstün’ü yıllar sonra ekranlarda görmek herkesi oldukça memnun etti. Hatta yapımcıların bu transferi sosyal medyada da büyük ses getirdi. Fakat sosyal medyada ilgi gören dizi; reytinglerde düşüş ivmesini kıramayınca Star TV Sefirin Kızı dizisinin fişini çekmeye karar verdi!

Tuba Büyüküstün ve Neslihan Atagül

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Star TV’de ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisi 52. bölümde ekranlara veda edecek! 6 bölüm sonra ekranlara veda etmeye hazırlanan Sefirin Kızı, bakalım nasıl bir final yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz