Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral da Bir Gecede Ünlü Olanlardan! Komedi Dükkanı Macerası…

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral da Bir Gecede Ünlü Olanlardan! Komedi Dükkanı Macerası…

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni yıldızı Hande Soral’ın nasıl keşfedildiğini biliyor musunuz? İşte çok şaşıracağınız bir Komedi Dükkanı öyküsü…

Ünlü oyuncu Hande Soral birkaç hafta önce ATV’nin reyting rekortmeni dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” kadrosuna Ümit karakteriyle dahil oldu. Diziye katılmasıyla da ortalığı yaktı geçti! İzleyici Soral’ın oyunculuğu hakkında çok iyi yorumlar yaparken bazıları Soral’ı ilk kez bu dizide izlediğini de ekledi. Ama ünlü oyuncunun keşfedilmesi ve mesleğe adım atışı tam 12 yıl öncesine dayanıyor! İşte Soral’ı ilk kez izlediğimiz yer…

Tesadüfen Sahneye Çıktı!

Tolga Çevik’in meşhur komedi şovu “Arkadaşım Hoşgeldin”i duymayan kalmadı. Tolga Çevik’in duayen oyuncu Salih Kalyon’la başladığı formatın ilk adı “Komedi Dükkanı”ydı. Kalyon’un ayrılmasıyla beraber programa yalnız ya da ünlü isimleri konuk ederek devam eden Çevik, zaman zaman izleyicileri de sahneye davet ediyordu. O izleyicilerden en şanslısı ise Hande Soral’dı!

“Taytanik” bölümünde sahneye çıkan Hande Soral aslında çocukluğundan beri oyuncu olmak isterken öğretmenlerinin baskısıyla psikoloji bölümüne yönelmiş. O dönem Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi olan Soral, şansını yine oyunculukta denemek istiyormuş. Ama Komedi Dükkanı sayesinde bunun olacağını tabi ki tahmin edememiş!

Hande Soral

Programa asında 5 dakika dahil olması istenen Hande Soral tüm bölümü Tolga Çevik’le beraber bitirmiş. Yapımcılar ve Çevik, “Oyuncu herhalde, biri şaka yapıyor” diye düşünse de durumun öyle olmadığını anlamış! Yapımcılar program bitince Soral’dan telefon numarasını istemiş. Birkaç gün sonra da Soral’ı arayıp oyunculuk düşünüp düşünmediğini sormuşlar.

Hande Soral

Böylece Soral, Plato Film’in okulunda eğitim almaya başlamış ve deneme çekimlerine katılmış. Kısa süre içinde de ilk başrolü olan “Küçük Kadınlar” dizisindeki Armağan rolünü kapmış!

Hande Soral

Neye niyet neye kısmet! Sadece beş dakika sahneye çıkmak isteyen Hande Soral, gecenin sonunda bir oyuncu adayı, birkaç içinde de bir başrol oyuncusuydu. Tolga Çevik’e bu isabetli seçimi için teşekkür ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz