Acun Ilıcalı’nın Exxen’i İçin Son Günler: Sihirli Annem’in Afişi Geldi Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Exxen’i İçin Son Günler: Sihirli Annem’in Afişi Geldi Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Acun Ilıcalı’nın Exxen projesi için nefesler tutuldu ve 1 Ocak 2021 tarihi beklenmeye başlandı. Exxen ismi ortaya çıktığından beri; Twitter, Ekşi Sözlük, Instagram, YouTube bütün sosyal medya platformlarında Exxen ve anlaşılan isimler konuşulmaya başlandı.

Yayın tarihi için gün sayan Exxen’in belki de sosyal medyayı en çok meşgul eden yapımı Sihirli Annem’den ilk afiş geldi, ancak sosyal medya kullanıcıları tarafından bu afiş pek de beğenilmedi!

Herkesin Ulaşabileceği Bir Fiyat Olacak!

Exxen için 900 milyon TL yatırım yapan Acun Ilıcalı, bu dijital platformun kesinlikle ücretsiz olamayacağını ama Türkiye’de yaşayan bütün vatandaşların ödeyebileceği bir fiyatlandırma yapılacağını açıkladı.

Exxen’in en yakın rakiplerinden biri olan, Netflix’in en ucuz paketi 30 TL. Ülkemize yeni giriş yapmış olan Amazon Prime Video ise aylık 8 TL gibi bir ücretlendirme ile karşımıza çıkıyor. Bakalım, Acun Ilıcalı’nın Exxen’in de fiyatlandırmalar nasıl yapılacak?

Film ve dizilerden afişler gelmeye başladı!

2 haftadan az bir süre sonra hayatımıza girecek olan Exxen’de yayınlanacak yapımların afişleri, resmi Instagram hesaplarından takipçilerle paylaşılmaya başlandı. İlk olarak, dün Haluk Bilginer’in başrolde olacağı karakomedi Şeref Bey dizisinin afişi gelmişti. Haberin detayları için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz:

Bugün ise sosyal medyayı oldukça meşgul eden Sihirli Annem dizinin afişi yayınlandı. Hatırlayanlar olacaktır, Acun Ilıcalı katıldığı bir YouTube kanalında Sihirli Annem dizisini küçük kızı Melisa için çekilmeye başlandığı anlatmıştı. Bu haberden sonra sosyal medya adeta yıkıldı:

Sihirli Annem’in yayınlanan ilk afişinde; Sadık, Betüş, Cem, Ceren ve Çilek’i görüyoruz. Bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından bu afiş beğeni alırken, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından bu afiş ve oyuncu seçimleri beğenilmedi. Özellikle eskiden Sadık karakterini canlandıran Şahap Sayılgan yerine Emre Altuğ’un gelmiş olmasını birçok kişi “uyumsuz” olarak nitelendirdi.

Benzer Haberler

Hakan 20 Aralık 2020

Sihirli annem eskisi gibi tutulmaz çünkü eski oyunculari yok

Yorum Yaz