Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Saatler Kala Yeni Projeler Gelmeye Devam Ediyor: Buluşma, Özcan Show, No Limit

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Saatler Kala Yeni Projeler Gelmeye Devam Ediyor: Buluşma, Özcan Show, No Limit

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaptığı Exxen, yarın uzun emekler sonucunda hayatımıza giriyor. Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi Exxen’e “start” vermek için saatleri sayıyor. Bu sürede tabii Exxen’in resmi Instagram hesabında da hummalı bir çalışma devam ediyor. Bütün yayınlanacak içeriklerin afişleri ve fragmanları tamamlanmaya çalışılıyor.

Her yaş grubuna ve her hedef kitleye hitap etmeye kararlı olan Acun Ilıcalı; diziden, animasyona, yarışmalardan, eğlence programlarına kadar geniş bir skalada yayın yapmayı hedefliyor! Ayrıca Exxen’in aylık üyelik ücreti de belli oldu. İlk hafta ücretsiz yayınlanacak olan Exxen’in aylık ücreti 9.99 TL olacak. Tabii farklı paketler ya da farklı üyelikler olacak mı, yoksa 9.99 TL sabit bir fiyat mı olacak henüz bu konuda bir bilgimiz yok.

No Limit

Extreme sporları sevenlere güzel bir haberim var, Exxen’in No Limit isimli programında heyecan ve aksiyon tutkunları buluşacak! Nasıl bir program ya da yarışma olacağı şimdilik merak konusu.

Rol Kes

Bir diğer eğlenceli program ise Rol Kes olacak! Toygan Avanoğlu, Anıl Tetik, ve Ege Kökenli’nin hazırlayıp sunacağı programda birbirinden farklı şakalar ve challengelar izleyicileri bekliyor olacak!

Enes Batur’la Buluşma

Ünlü Youtuber Enes Batur’un Exxen’deki projesi belli oldu: Buluşma! Erkekler ve kadınlar birbirlerine en büyük hünerlerini gösterecek. Programda en iyi “buluşmacı” aranacak.

Kesin Yaşanmıştır

Volkan Öğe’nin sunacağı Kesin Yaşanmıştır programında eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor. Gerçek hayat öykülerinin konu alınacağı programda kahkaha tufanına hazır olun!

2008 Milli Takım Hikayesi

Exxen’de yer alacak bir başka yapım ise 2008 Milli Takım Hikayesi, 2008’de Milli Takımımızın başarısını bilmeyen yoktur. O dönemki futbolcular ve teknik insanlarla bu başarının perde arkası konuşulacak.

Özcan Show

Türkiye’nin ilk yetişkinlere yönelik animasyonu olacak Özcan Show’da, tüm dünyada olup bitenleri farklı bir perspektiften değerlendireceğiz!

Stalk Show

Sosyal medyada stalk çok önemli bir silahtır. Stalk insanı vezir de eder, rezil de eder! Bu söz böyle değildi sanki ama Stalk Show’da stalkun inceliklerini öğreneceğiz.

Cadde Cadde İstanbul

Cem Fakir’in hazırlanıp sunacağı Cadde Cadde İstanbul’da, tek bir caddeden tüm İstanbul’un hikayesini dinleyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz