Eda Ece ve Şevval Sam Ellerinde Kelepçelerle 2020’nin Son Sahnesini Çekti: “İnşallah 2021 böyle geçmez!”

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Eda Ece ve Şevval Sam Ellerinde Kelepçelerle 2020’nin Son Sahnesini Çekti: “İnşallah 2021 böyle geçmez!”

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, 2020’de çektikleri son sahneyi paylaştı. Hem de yeni bölümlere dair büyük ipucu vererek!

Fenomen dizi “Yasak Elma” dördüncü sezonuyla da ekranda fırtınalar estiriyor. 81. bölümden itibaren dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut dahil olmak üzere neredeyse bütün erkek oyuncuların ayrılması izleyici şok etti. Ancak dizinin yıldızları Eda Ece ve Şevval Sam’ın son paylaşımıyla gördük ki, bu sezonun sürprizlerinin yarısını bile izlemedik henüz!

Hapis Yolu Görünüyor!

Yasak Elma

“Yasak Elma”nın dördüncü sezon tanıtım fragmanında seyirciyi şok eden gelişmeler vardı. Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız, Şevval Sam’ın oynadığı Ender ve Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika karakteri hapse düşüyordu! Birkaç hafta önce başrol oyuncusu ve can damarı Talat Bulut dahil olmak üzere pek çok karakter “Yasak Elma”dan ayrıldı. Bu ayrılıklar da haliyle hikayenin dinamiklerini değiştirdi ve tanıtım fragmanındaki olayları yakında izleyeceğimizin sinyalini verdi.

Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade

Acaba neler olacak” diye düşünürken dün oyunculardan bu fotoğraf geldi!

Dizinin üç güzel yıldızı Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade, “Bizi izlemeye devam edin“, “Hak ettiğimiz son” ve “Powerpuff girls!!!” notlarıyla bu pozu paylaştı. Bir dahaki bölümde muhtemelen Ender, Şahika ve Yıldız’ın hapishane maceralarını izleyeceğiz!

Ellerinde Kelepçelerle Son Sahne!

Eda Ece ve Şevval Sam

Eda Ece de dün akşam rol arkadaşı Şevval Sam’la 2020’nin son sahnesini çektiklerini duyurdu. Hem de yeni bölüme dair çok büyük bir ipucu vererek! Bakalım ikilinin başına neler gelecek?

Eda Ece, son sahneyi çektiklerini duyururken Şevval Sam da “Ellerimiz kelepçeli. İnşallah 2021 böyle geçmez” diyerek olaylarla dalgasını geçti. İki dost herkese mutlu yıllar dileyerek videoyu sonlandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz