Yeni Yıla Böyle Girmeyi Tercih Etmişlerdi! Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk Gırtlak Gırtlağa!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Yeni Yıla Böyle Girmeyi Tercih Etmişlerdi! Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk Gırtlak Gırtlağa!

Türkiye’nin en popüler talk showlarının kıdemli sunucuları Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk zamanında aralarındaki rekabetle böyle dalga geçmişti.

Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk

Bir yanda Okan Bayülgen, diğer yanda Beyazıt Öztürk… Radyoculuktan televizyonlara transfer olan Beyazıt Öztürk, 1996’dan 2018’e kadar süren “Beyaz Show”u sunarak televizyon tarihine altın harflerle geçti. Bir programı tam 22 sene reyting şampiyonu olarak sürdürmenin zorluğunu ancak tahmin edebiliriz!

Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk, programın ardından “O Ses Türkiye” yarışmasında jüri üyesi oldu. Bugünlerde de Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen için İbrahim Büyükak’la beraber bir program hazırlığı içinde.

Okan Bayülgen

Okan Bayülgen ise tiyatroculuk ve radyoculuk maceralarının ardından televizyona “Gece Kuşu” programı sayesinde 1996’da transfer oldu. Sonra da “Televizyon Çocuğu” programını sunan Bayülgen, 1998’de başlayıp 2005’te biten efsane program “Zaga”yı sundu. Ardından gelen “Makine”, “Disko Kralı” derken şimdi de “Nokta”yı sunuyor.

Özellikle “Zaga” da Kanal D’de yayınlanmaya başlayınca o dönem dedikodu kazanları kaynamaya başladı. Aynı kanalda yayınlanan iki talk show sunucusunun arasında çıkacak polemikleri bekleyen magazinciler şu tabloyla karşılaştılar!

“Yeni yılın ilk ittifakı”

Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen

Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk, aralarında çıkacak kavgayı bekleyenlerle dalga geçmeyi tercih etti. 2002’ye ortak bir program yaparak giren ikili, tanıtım için “gırtlak gırtlağa” gelerek dedikodularla dalga geçti.

12’de bizim program yayınlanacak” diye birbirine giren ikili, ortak “Zaga-Beyaz Show” yayınında da sık sık atışarak izleyici güldürdü. 2002’nin ilk yıllarında başlayan ortak program karşılıklı atışmalar ve müzisyenlerin mini konserleri üzerine kuruldu. Yeni yıl şarkısını da Sertab Erener söyledi!

Artık meşhur talk showlar kalmadığı için ünlüler güçlerini “O Ses Türkiye” gibi programlarda birleştiriyor. Biz de “Hangi şarkıcı nerede çıkacak“, “Hangisi ne kadar para aldı” gibi meselelerle uğraşıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz