Acun Ilıcalı’nın Ortada Kaldığı Nispet Savaşları: Çağla’nın Hamilelik İddialarına Şeyma Subaşı’dan “Kocam” Nispeti!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Acun Ilıcalı’nın Ortada Kaldığı Nispet Savaşları: Çağla’nın Hamilelik İddialarına Şeyma Subaşı’dan “Kocam” Nispeti!

Kızı Melisa’nın babası Acun Ilıcalı ile evlendikten kısa bir süre sonra yollarını ayıran Şeyma Subaşı, yeni eniştemiz Meedo ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Hamile olduğu iddia edilen Subaşı’nın nispetleri sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmıyor.

Aşkı Meedo’da Buldu

Acun ve Şeyma yollarını ayırdıktan sonra, Acun bir süre sessiz kalmış, Şeyma ise aşk acısını çabucak atlatıp yeni sevdalara yelken açmıştı. Sonunda aradığı aşkı Arap asıllı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile bulan Şeyma kızımız, sevgilisinden gelen evlilik teklifine ‘evet’ dedi ve düğün hazırlıklarına başladı.

Şeyma ve Ayça’nın Benzerliği Çok Konuşuluyor

blank

Şeyma cephesi düğün haberi ve hamilelik iddialarıyla gündeme gelirken, Acun cephesinde ise Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olduğu konuşuluyor. Sosyal medya, fotoğraflarda göbeği dikkat çeken Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olduğu dedikodularıyla çalkalanıyor. Hatta sosyal medya platformlarının özel mesaj kutularında Çağla’nın hamile olduğunu kanıtlar nitelikte sohbetler yayılıyor.

blank

Dedikodular bu kadarla da kalmıyor. Her türlü sosyal paylaşım platformunda Acun’un eski ve yeni aşkları Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya arasındaki benzerlikten söz ediliyor. Şeyma ve Ayça fiziksel görüntülerinin yanı sıra ilgi alanları ve zevkleri ile de birbirlerine benziyor.

Hamilelik İddiaları Büyüdükçe Nispetler Artıyor

blank

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de haklarında hamilelik iddiaları yayılan iki isim, bu anlamda da benzerlik göstermeye başladı. Bu konudaki suskunlukları ve -eğer söylenenler gerçekse- doğum zamanları da birbirine yakınlık gösteren Şeyma ve Ayça arasındaki psikolojik savaş gittikçe büyüyor.

Ayça her fırsatta Acun’a sarılıp poz verirken, Şeyma kızımız da boş durmuyor. Bir yandan düğün hazırlıklarını yürüten Şeyma Subaşı, bir yandan da Meedo enişteyle ilgileniyor. O anları sosyal medyada Meedo’ya ‘Kocam’ diyerek paylaşan Şeyma kızımız müstakbel eşi ile ilgilenmekten de keyif aldığını söylüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz