Yıllar Sonra Bikinili Görüntülenen Sibel Can ve Emir Sarıgül Hakkında Ortaya Atılan Bu İddia Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Yıllar Sonra Bikinili Görüntülenen Sibel Can ve Emir Sarıgül Hakkında Ortaya Atılan Bu İddia Sizi Çok Şaşırtacak!

Ünlü şarkıcı Sibel Can, “Şarkılar Bizi Söyler” programıyla yeniden televizyon ekranlarında boy göstermeye başladıktan sonra magazincilerin de yakın markajdan takip ettiği isimlerden biri haline geldi. Uzun zamandır magazin gündeminin kaotik havasından uzakta kendi halinde çocuklarıyla yaşam süren Sibel Can ve Emir Sarıgül hakkında bugün Uçankuş TV’de herkesi çok şaşırtacak bir iddia ortaya atıldı.

Bildiğiniz gibi Sibel Can ve Emir Sarıgül çifti, uzuuun yıllardır birlikte anılıyor ve her defasında ilişkilerini reddediyordu. Fakat bu yaz olmaz denilen şey oldu ve çiftimiz ilk defa TV100 tarafından bir tekne tatili esnasında görüntülendi! Bu fotoğrafların sosyal medyaya yayılmasının ardından herhangi bir açıklama yapmayan Sibel Can ve Emir Sarıgül, bugün Uçankuş TV’de yayınlanan “Hayatın İçinden” programının konularından biriydi.

blank

Uçankuş’tan Şoke Eden İddia!

Uçankuş’ta yaşanan zor günlerin ardından pek çok çalışan maaşlarını alamadıklarını söyleyerek; Can Tanrıyar’ı protesto etmiş ve işlerinden ayrılmıştı. Birçok ünlü sunucusunu kaybeden Uçankuş TV’nin yeni sunucuları ise herkesin tanıdığı simalardan biri. Esra Balamir ve Tayyar Işıksaçan! Her gün Uçankuş ekranlarında gıybetin dibini vuran ikiliden Tayyar Işıksaçan; bugün yıllar sonra bikinili yakalanan Sibel Can hakkında büyük bir iddiayı ortaya koydu.

blank

Tayyar Işıksaçan’ın söylediğine göre Ekim – Kasım ayları arasında Sibel Can ve Emir Sarıgül aile arasında bir nikahla dünyaevine girmeyi planlıyormuş! Bu iddianın ne kadar doğru olduğu bilinmez ancak Emir Sarıgül’ün Sibel Can’la tekne tatili yaptığı sırada, eski sevgilisi Buket Aydın’a evlilik teklifi ettiğini ve aynı anda hem Buket Aydın’ı hem de Sibel Can’ı idare etmeye çalıştığını biliyoruz! Bakalım Emir Sarıgül – Sibel Can çiftinden bu iddialar hakkında bir açıklama gelecek mi? Yoksa bu da “asparagas” haberler çöplüğünde unutulup gidecek mi? Beklemedeyiz! Tabii bu arada Uçankuş TV’nin Instagram hesabında yayınlanan videonun birkaç saat sonra kaldırılması da kafalarda soru işareti yarattı..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz