Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı “Benzerliği” Artıyor! Allah Sonlarını Benzetmesin…

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı “Benzerliği” Artıyor! Allah Sonlarını Benzetmesin…

Acun Ilıcalı’nın aşkları arasındaki benzerlikler gittikçe artıyor. Bu artış ise akıllara birçok soru işareti getiriyor. Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaa’yı Şeyma Subaşı’ya benzediği için mi seviyor?

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Eviliği Çok Uzun Sürmedi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Acun’un sunduğu Var mısın Yok musun adlı yarışma programında tanışmış ve birlikte olmaya başlamışlardı. Ardından çiftin tatlı kızı Melisa dünyaya geldi. Çiftin ilişkisinin en güzel zamanları da işte o zaman başladı. Melisa 3 yaşlarına gelince ise çift evlenmeye karar verdi ve nikah masasına oturdu.

Ancak Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evliliği ne yazık ki uzun sürmedi. Sosyal madya hesabında da gördüğümüz gibi Şeyma Subaşı, gezip eğlenmeyi ve hayatına dair her türlü detayı sosyal medya hesabında paylaşmayı seviyor. Acun Ilıcalı ise Şeyma’nın aksine hayatını göz önünde yaşamaktan pek hoşlanmıyor.

blank

İkili arasındaki bu farklılık sorun yaratmaya başlayınca Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı yollarını ayırdı. Hatta Acun Şeyma’ya epeyce yüklü bir tazminat ödemek zorunda kaldı. Kızları Melisa ise o andan sonra annesi ile yaşamaya devam etti. Bu ilişkiden sonra uzun bir süre Acun Ilıcalı’nın farklı isimlerle adı anılsa da kimseyle birlikte görülmedi.

Acun Ilıcalı’nın Yeni Aşkı Ayça Çağla Altunkaya

blank

Sular durulunca Acun Ilıcalı da yalnızlığa ‘dur’ diyerek Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Ayça ile Acun arasındaki 30 yaş fark ne yazık ki bir hayli yadırgandı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın parası için Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu iddiaları ortaya atıldı.

blank

Ancak çift söylentilere hiç aldırış etmeden yaşantılarına devam etti. Ayça kızımız Şeyma’nın aksine sosyal medyayı pek aktif kullanmadığı için Acun ile ilişkisi hakkında bilgi edinmek çok da kolay olmadı. Ancak Ayça Çağla Altunkaya’nın zaman zaman magazine yansıyan fotoğraf ve videolarında çok dikkat çeken bir nokta vardı: Şeyma Subaşı ile olan benzerliği.

Şeyma Subaşı ve Çağla Altunkaya benzerliği Dikkat Çekti

blank

Fiziksel olarak bir hayli benzeyen Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya, saç renkleri, yüz şekilleri hatta bakışları ile bile birbirini andırıyor. Benzerlikler elbette bununla sınırlı değil, yoga yapmaları da iki güzelin ortak noktalarından biri.

Ayrıca Şeyma Subaşı’nın uzun yıllardır boks ile uğraştığını zaten biliyorduk. Ancak bugün Ayça Çağla Altunkaya’nın da böyle bir hobisi olduğunu öğrendik. Benzerlikler gitgide artıyor, umuyoruz iki güzelin sonları benzemez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz