Demet Akalın da İfşalara Başladı: Nusret’in Sır Gibi Sakladığı Sevgilisini Sosyal Medyada Açıkladı

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Demet Akalın da İfşalara Başladı: Nusret’in Sır Gibi Sakladığı Sevgilisini Sosyal Medyada Açıkladı

Sosyal medya paylaşımları ve polemikleri ile bir hayli konuşulan Demet Akalın, şimdi de ifşalara başladı. Bodrum’da lüks bir otelde havuzbaşı keyfi yapan Akalın, Nusret’i ve sevgilisini sosyal medya hesabında ifşa etti.

Televizyon Sezonu Bitti Tatil Sezonu Başladı

Alişan ile birlikte sunduğu program biter bitmez yeni şarkısını çıkaran Demet Akalın, klip çekimlerini Amerika’da gerçekleştirdi. Amerika dönüşünde İstanbul’a uğrayan ünlü şarkıcı, kızı Hira’yı ve eşi Okan Kurt’u da alarak Çeşme’deki yazlığına gitti.

blank

Mekanların açılmasını dört gözle bekleyen Demet Akalın, Çeşme’ye gider gitmez deniz ve güneşin tadını çıkarmaya başladı. 1 Temmuz itibarı ile eğlence mekanları açılınca da kendini sahneye attı. Hem konser, hem de eğlenmek için sık sık mekanları ziyaret etti.

İstanbul’a Gidip Gelinim Mutfakta’yı Fethetti!

Arada İstanbul’da da sahne alan Demet Akalın, geçtiğimiz hafta İstanbul’a gitti. Gitmişken de önmüzdeki kış gelirini garanti altına alacak bir sözleşmeye imza attı. Kendi paylaşımına göre Demet Akalın’ı önümüzdeki sezon Gelinim Mutfakta programını sunarken göreceğiz!

İstanbul’dan tekrar Çeşme’ye dönen Demet Akalın, Alaçatı’da sahne almaya devam etti. Ancak yeni bir teklifi değerlendirmek için dün Bodrum’a geçti. Bodrum’un en lüks otellerinden birinde konaklayan Demet Akalın, ilk olarak havuz başına inerek keyif yaptı. Elbette o anları sosyal medya hesabında da paylaştı.

Otel Çalışanını ve Sevgilisi Nusret’i İfşa Etti!

Demet Akalın’ın otelin çevresini gösterdiği storylerini bir ifşa hikayesi izledi. Konakladığı otelde çalışan genç bir kadın ile sohbet eden Demet Akalın, onunla birlikte bir story çekerek Nusret adlı sevgilisini o paylaşımda etiketledi. Storyde “Nusret pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım” şeklinde bir şarkı da seslendiren Demet Akalın, otel çalışanını ve sevgilisi Nusret’i ifşa etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz