Bazen Kazanmak İçin Risk Almak Gerekir: Taylan Fırat’a Karşı Sınırları Zorluyor! Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Bazen Kazanmak İçin Risk Almak Gerekir: Taylan Fırat’a Karşı Sınırları Zorluyor! Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni ve sevilen yaz dizilerinden birisi haline gelen Aşkın Tarifi Naz ve Fırat’ın birbirlerine olan hislerinin hızla değişmesi ile izleyicilerin merakını artırmaya devam ediyor. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi dizisinin merak edilen 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar!

Aşkın Tarifi 6. Bölümde Yaşananlar

Aşkın Tarifi dizisinde geçtiğimiz bölümde Taylan Mirza’yı ofisin dışında yakalar. Ve bu sayede de Fırat’ı köşeye sıkıştırma fırsatını elde eder. Fırat ise Naz ve arkadaşı arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu esnada restoranda yapılacak olan bir yemek yarışmasının ön eleme heyecanı vardır. Bu heyecan Naz’ı olduğu kadar tüm çalışanları da etkilemiştir. Herkes o gün için elinden geleni yapmak için uğraşır. Fakat ön eleme günü geldiğinde Fırat ortalarda yoktur.

blank

Taylan’ın tehdidi yüzünden ön elemelere gelemez. Onun bu şekilde ortadan kaybolması ise hem mutfaktaki diğer çalışanların hem de Naz’ın Fırat’a karşı olan güvenini ve umutlarını kırar. Fırat Naz’ın karşısına çıktığında adeta bir fırtına kopsa da Fırat onlar iyi bir haberle gelir. Ekip hala ön elemelere katılabilecektir..

Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 7. bölüm fragmanında ise Taylan geri dönen Fırat’ın son hamlesinden hiç hoşlanmaz. Naz artık Fırat’ın hayatına neden girdiğini sorgular. Hatta Fırat’ın bilgisayarında kendisine ait bir Naz dosyası olduğunu görür ve bunu sorgular. Bu arada Taylan da büyük bir riske girmeye hazırlanırken Fırat Naz’a her şeyi anlatacağını söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz