Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram’da Kendini Kaybetti Sinir Krizi Geçirdi: “Kendini Balkondan..”

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram’da Kendini Kaybetti Sinir Krizi Geçirdi: “Kendini Balkondan..”

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, sosyal medyanın en aktif isimlerinden biri. Paylaşımları ile çoğu zaman takipçilerini gülümsetse de zaman zaman başına iş de açabiliyor.

Kariyer Basamaklarını İşte Böyle Tırmandı

Televizyon yolculuğuna Karate Can ile başlayan Ezgi Mola, sonrasında Canım Ailem, Hırsız Polis gibi dönemin popüler dizilerinde rol aldı. Tolga Çevik ile birlikte rol aldığı Arkadaşım Hoşgeldin adlı komedi programı ile ismi daha geniş kitlelere ulaştı.

Başarısı televizyon dünyasında kabul gören ünlü oyuncunun, kariyerinin zirvesine ulaşması ise rol aldığı filmlerle oldu. Organize İşler, Veda, Celal ile Ceren, Patron Mutlu Son İstiyor, Kocan Kadar Konuş gibi filmlerle zirveye tırmanan yetenekli oyuncu, son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizinin başrol oyuncularından biri oldu.

blank

Zaten sosyal medya hesabı ilgiyle takip edilen güzel oyuncu, Masumlar Apartmanı’ndan sonra en merak edilen isimlerden biri oldu. Oyuncunun sosyal medya hesabı hayranları tarafından yakın takibe alındı. Hal böyle olunca Ezgi Mola’nın hiçbir paylaşımı gözden kaçmadı.

Hakkında Hakaret Suçundan Dava Açılmıştı!

blank

Ünlü oyuncu Batman’ın Beşiri ilçesinde Jandarma Uzman Çavuş Musa Orhan tarafından tecavüze uğrayan İpek Er’in intiharının ardından Orhan’ın tutuksuz yargılanması ile ilgili bir paylaşım yapmış ve paylaşımında Musa Orhan için ‘tecavüzcü şerefsiz’ ifadelerine yer vermişti.

blank

Bu paylaşımın üzerine Musa Orhan’ın avukatı tarafından Ezgi Mola’ya sesli, yazılı ve görüntülü bir ileti ile hakaret suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemi ile dava açılmıştı. Sosyal medyada birçok meslektaşı ve seveni tarafından desteklenen Ezgi Mola ise sözünün arkasında durmuştu. Ankara 31. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilen iddianame sonucu Ezgi Mola’ya açılan davanın basit yargılama usulü ile görülmesine karar verildi.

Yaşadıklarından Ders Aldı; Sinirine Yenik Düşmedi!

blank

Ezgi Mola, bugün sosyal medya hesabında bir paylaşım daha yaptı. Bir kadının balkonda köpeğine şiddet uyguladığı görüntülerin yer aldığı videoyu sosyal medya hesabında paylaşan Ezgi Mola, o kadına verdi veriştirdi. Paylaşımına “Keşke biri şu kadına kendini balkondan atarsa dünyadan bir pisliğin azalacağını söylese” notuna yer veren oyuncu, birkaç dakika sonra paylaşımı kaldırdı. Daha önceki hakaret davası aklına gelmiş olacak ki ünlü oyuncu o storyi sosyal medya hesabında çok uzun tutmadı. Ezgi Mola’nın bu hareketi, daha fazla dava ve karmaşa istemediği kanıtladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz