Ortalık Birbirine Girecek! Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk’in Son Paylaşımı “Kaos” Habercisi

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Ortalık Birbirine Girecek! Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk’in Son Paylaşımı “Kaos” Habercisi

Ünlü oyuncu Burcu Özberk, başrol oynadığı “Aşk Mantık İntikam” dizisinin setinden eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ama son paylaşımı bu kez işlerin fena halde karıştığını gösterdi!

Burcu Özberk İlhan Şen

FOX’un sevilen dizisi “Aşk Mantık İntikam”, diğer yaz dizilerinden “Ada Masalı” ve “Cam Tavanlar” gibi hüsran yaratan izlenme oranları almadı ve aradan sıyrıldı. Daha ilk bölümüyle oldukça iyi ratingler alan dizi, listelerde yükselmeye hızla devam etti. Bu durumda başrol oyuncusu Burcu Özberk’in çok payı var! Daha önce “Şahane Damat” ve “Afili Aşk” gibi dizilerle romantik komedide başarıyı yakalayan ünlü oyuncu, bu tarzı iyi yakaladığını ve seyircinin onu kabul ettiğini söylüyor: “Yorumları okuyorum, ‘Burcu var, güzel bir iş gelir’ diyorlar. Demek başarabilmişim!

Burcu Özberk İlhan Şen

Burcu Özberk’in romantik komedilere çok uyan tarzına, çok önemli olan çift uyumu da eklenince dizinin başarısının daha da artacağı kesinleşti. Daha önce “Ramo” ve “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” gibi sevilen dizilerde izlediğimiz İlhan Şen, ilk başrolünde rolünün hakkını fazlasıyla verdi. Sadece başrol çiftinin değil, tüm ekibin çok iyi anlaştığını gösteren ise sık sık yaptıkları Instagram paylaşımları oldu. Ama Burcu Özberk’in son paylaşımı uyumdan çok karmaşanı işaretiydi!

“Ne işler karıştırıyor acaba?”

Öte yandan, “Aşk Mantık İntikam”, arka planda kalan pek çok oyuncuyu da önemli karakterlerle izleyici karşısına çıkardı. Böylece, hem biz yeni yüzler kazandık hem de oyuncular sektörün aranan isimleri olma yönünde ilerledi. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri de Eko oldu. Eko’yu oynayan Mehmet Korhan Fırat ve Burcu Özberk, dizinin yeni bölümlerine dair eğlenceli ipuçları verdi. Burcu Özberk’in yaptığı “Esra ve Eko yine ne işler karıştırıyor acaba?” paylaşımı, hayranlarını hem güldürdü hem de heyecanlandırdı.

Burcu Özberk Mehmet Korhan Fırat

Bakalım, “Aşk Mantık İntikam”ın heyecanla beklenen yeni bölümlerinde nelerle karşılaşacağız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz