Acun Ilıcalı’ya Müjde: Finale Giden Survivor’ın Ardından Reyting Rekortmeni Masterchef Yarışması Geri Dönüyor!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Acun Ilıcalı’ya Müjde: Finale Giden Survivor’ın Ardından Reyting Rekortmeni Masterchef Yarışması Geri Dönüyor!

MasterChef’ten tanıtım videosu geldi ve program takipçileri anında nefeslerini tuttular. Geçtiğimiz sezona Survivor’un hemen ardından başlayan MasterChef için bu sezona ne zaman gireceği merak edilen konular arasında. İşte efsane yarışmanın kadrosu ve yayın tarihine ilişkin detaylar!

İlk Fragman Geldi

Tv 8’in sevilen yarışma programlarından birisi olan MasterChef’ten sonunda hayranların beklediği haberler gelmeye başladı. Dünya ile birlikte Türkiye’de de aynı anda yapılan yarışma oldukça büyük bir ilgi ile takip edilen programlar arasında. Her yıl Survivor’un ardından başlayan MasterChef yarışması için şimdi de geri sayım başladı. Henüz Exxen’de mi yoksa TV 8’de mi yayınlanacağı açıklanmayan yarışma için herkesin gözü Acun Ilıcalı’nın üzerinde.

Yeni Sezon Kadrosunda Kimler Var?

Danilo Zanna - Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya- MAsterChef

Yarışmaya ilişkin en çok merak edilen konulardan bir tanesi de programın kadrosunda kimlerin olacağına dairdi. Geçtiğimiz gün yayınlanan MasterChef tanıtım videosu ise bu soruya bir açıklık getirmiş oldu. Çünkü video Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna etiketleri ile yayınlandı. Dolayısıyla bu yayın döneminde de kadroda bu isimlerin yer alacak demektir. Ama tabii ki şimdi de sırada yarışmacıların kimler olacağı var. Bu konuda ise resmi açıklama için herkes Acun Ilıcalı’dan bir haber bekliyor.

Ekip Hazır Heyecan Dorukta

blank

MasterChef için geri sayım başlamışken kendilerini çekim heyecanına kaptıran ekipten de oldukça eğlenceli ve neşeli stroy paylaşımlar gelmeye başladı bile. Somer Sivrioğlu sosyal medya hesabından kendisi ve ekip arkadaşlarının amigurumi oyuncaklarının fotoğrafını paylaşırken Danilo Zanna da adeta heyecanını belgeleyen videolar paylaştı.

Çekimler esnasında yemek yemeyip çekim arasında yemeğe nasıl saldırdığını esprili bir şekilde gösteren Zanna ayıca bir de “start” paylaşımı yapmayı ihmal etmemiş.

MasterChef’e Nasıl Başvurabilirsiniz?

blank

Masterchef başvuruları için yarışmacıların izleyebileceği 2 yöntem bulunuyor. Öncelikle programın Whatsapp hattı üzerinden bir videolu başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ikinci yöntem ise programın resmi web sitesi üzerinden yapabileceğiniz bir videolu başvurudur.

Benzer Haberler

Serhat 8 Haziran 2021

Vaka sayisi kac

Yorum Yaz