Marsel Baba Hasreti Çekerken Erkan Kolçak Köstengil Kadınlarla Sarmaş Dolaş! Olmadı Salih Koçovalı

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Marsel Baba Hasreti Çekerken Erkan Kolçak Köstengil Kadınlarla Sarmaş Dolaş! Olmadı Salih Koçovalı

Sonunda oldu ve efsane dizi Çukur dün akşam ekranlara ve izleyicilerine veda etti. Diziden senaryo gereği ölerek ayrılan herkesin dün son kez Çukur’a gelmesi anlamlı ve duygusal sahnelere neden oldu. Ancak herkes bu kadar duygusalken dizide Koçovalı Salih rolüne hayat veren Erkan Kolçak Köstengil öyle bir story paylaştı ki görenler şok oldu. İşte Köstengil’in story’sinden detaylar!

Resmen Sarmaş Dolaş

Oyunculuğuyla dizide ilk günden bu yana en favori isimlerden birisi olan Erkan Kolçak Köstengil, sosyal medya hesabından paylaştığı esprili video ve fotoğraflara bir yenisini daha ekledi. Daha önce de Damla Sönmez’le birlikte eğlenceli paylaşımlar yapan Köstengil bu kez de Çukur’daki tüm kadın oyuncuları başına toplamış. Perihan Savaş’ın da bulunduğu bu ekibin içinde ise Hare Sürel, Boncuk Yılmaz, Damla Sönmez, Begüm Akkaya ve Aylin Engör var. Hepsi bir araya gelmiş Çukur’un Salih’ini ortalarına almışlar. Şaka bir yana uzun bir çekim sürecinin ardından artık aile gibi olan oyuncuların bu samimi ve eğlenceli halleri tüm dizi hayranlarını gülümsetmeye yetti de arttı bile.

Çok Şükür!

Köstemgil diğer paylaşımında ise tam 4 sezon 131 bölüm süren Çukur serüveninin ardından herkese teşekkür ettiği bir paylaşım daha yaptı. Hatta sevimli oğlu Marsel’in de olduğu fotoğrafta Erkan Kolçak dizinin ardından “Özetle çok şükür” diyerek dizinin tatlı anılarla bitişine dair duygularını da ifade ediyor. Gerçekten de başından bu yana diziye dahil olan ve bir şekilde senaryo gereği ayrılan tüm oyuncular izleyicilerinden bir şekilde hep tam puan almayı başardılar.

blank

Büyük emekler ve fedakarlıklarla çekimleri süren dizi de meyvesini zaten hak ettiği gibi topladı. Her hafta Pazartesi akşamlarının heyecanla beklenen ve reytinglerde hep istediği noktalarda olan bir yapım oldu. Dolayısıyla Çukur ve oyuncuları da bu haklı gururla sevenlerine veda ettiler diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz