Miami’nin Fahri Muhtarı Seda Sayan İspanyol Sokağından Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi: Günlerce Hasta Yatmış!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Miami’nin Fahri Muhtarı Seda Sayan İspanyol Sokağından Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi: Günlerce Hasta Yatmış!

Bugünlerde Miami’de kankası Safiye Soyman’la güzel bir tatilin tadını çıkartan Seda Sayan, kendisini “Miami’nin Muhtarı” ilan etti! Kankasına Miami’nin her sokağına tek tek gezdiren Seda Sayan gibi bir arkadaş herkese lazım. Safiye Soyman ve Seda Sayan’ın arkadaşlığına imrenmeye devam ederken; Seda Sayan’ın Amerika’da Koronavirüs aşısı olduğunu öğrendik! Sabahların Sultanı meğerse 3 gün hasta yatmış, hatta Safiye Soyman ona bakmış.

Kavga Bitti Tatil Başladı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Seda Sayan ve Demet Akalın kavgası oldukça harlıydı! Star TV’de sabah programı sunan Alişan ve Demet Akalın’ın yerine önümüzdeki sezon için anlaşan Seda Sayan birçok kişiyi oldukça kızdırdı. Kızdırdığı kişiler arasında da Demet Akalın ve Alişan da vardı. Özellikle de Demet Akalın, uzun yıllardır arkadaş olduğu Seda Sayan’a o kadar kızdı ki Instagram’dan engelledi!

blank

Demet Akalın’ın bu hareketini gören Seda Sayan, Instagram’dan bir video paylaşarak kimsenin ekmeğiyle oynamadığını ve ortilerin kanalla anlaşmalarının bittiğini söyleyerek takipçilerini bilgilendirmekten de geri durmadı. Ancak Seda Sayan’ın bu videosuna Demet Akalın’dan da jet bir yanıt geldi. “Cenaze evine davulla gidilmez!” diyerek sert çıkan güzel şarkıcı; Seda Sayan’a anlaşma yaptığı için değil haber verme yönteminin ve zamanının yanlış olduğu için kızdığını söyledi.

blank

Amerika’da Aşı Oldu!

Bu olayın ardından hem Demet Akalın hem de Seda Sayan soluğu Amerika’da aldı. Hatta şu an ikisi de Maimi’de! Umarız karşılaşmazlar dediğimiz ikiliden Seda Sayan, kankası Safiye Soyman’ı Maimi’de bebekler gibi bakıyor. Kankasına her yeri gezdiren Seda Sayan; bugün kankasını İspanyol Sokağına götürmüş. Bir İtalyan restoranında güzel bir yemek yiyen kankalarımız oldukça iyi vakit geçiriyor. Ancak Instagram’a story atan Seda Sayan, Amerika’da Koronavirüs aşısı olduğunu söyleyince ortalık karıştı. Aşı sonrasında üç gün hasta yattığını söyleyen Seda Sayan’a Safiye Soyman bakmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz