Exxen Dizisi Olağan Şüpheliler’in Yıldızı Yasemin Kay Allen’den Şüpheli Hamle: Sosyal Medyada Olanlara Dayanamadı

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Exxen Dizisi Olağan Şüpheliler’in Yıldızı Yasemin Kay Allen’den Şüpheli Hamle: Sosyal Medyada Olanlara Dayanamadı

Daha önce Fi dizisi ile kendisini tanıtan ve oldukça da başarılı performansı ile adından söz ettiren Yasemin Kay Allen’den bugün bomba gibi bir karar geldi. Aldığı karar sonrasında sosyal medya hesabına ara verdiğini söyleyen oyuncunun neden böyle bir karar aldığı merak edilirken hayranları ise bu karara isyan ettiler. İşte Yasemin Kay Allen’in son paylaşımı ve ardında bıraktığı sorular!

Ufak Bir Sosyal Medya Arası

Sosyal medya hesabını birçok fenomen gibi saniye saniye kullanmasa bile bir şekilde olnu bu mecrada görmeye alışkın olan takipçiler bugün şok bir haber aldılar Yasemin Kay Allen’den. Güzel oyuncu nedenini ve gerekçesini yazmaksızın bir anda sosyal medyaya bir süre ara vereceğini söyleyip bir de karanlık bir paylaşımla sosyal medyaya mesafelenmiş. Takipçileri için de “Ufak bir sosyal medya arası. Öpüyorum.” diyerek küçücük bir not iliştirmiş. Oyuncunun aldığı bu karar karşısında birçok hayranında duruma ilişkin üzüldüklerini söyleyen yorumları dahi bir işe yaramayacak gibi görünüyor.

Radikal Karar

Yasemin Kay allen fi

Son zamanlarda oyuncuların sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlara göre sektörde iş bulup bulamadıkları gibi tartışmaların çıktığı bu günlerde bu karar Allen için oldukça radikal bir karar aslında. Fakat Allen de bu bakış açısını takmayanlardan olacak ki sosyal medyaya hoşça kal derken hiç de eli titrememiş gibi görünüyor. Henüz hesabını tamamen kapatmayan sanatçıya bu kararı aldıran gerekçenin ne olduğu ise henüz açığa kavuşmamış bir gizem.

Olağan Şüpheliler’de Oynayacak

Olağan Şüpheliler - Bennu Yıldırım - Ceren Moray

Suna Yıldızoğlu’nun kızı olan Yasemin Kay Allen Fi dizisinin yanı sıra Kavak Yelleri, Muhteşem Yüzyıl, Merhamet, 46 Yok Olan, İyi Günde Kötü Günde ve Strike Back’de de yer aldı. Ayrıca son olarak Exxen’de yayınlanması planlanan Olağan Şüpheliler dizisinde de yer alıyor. Bennu Yıldırımlar ve Ceren Moray’ın da yer aldığı Olağan Şüpheliler’in yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz