Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Yıllara Meydan Okuyor: Bikinili Fotoğrafıyla Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Yıllara Meydan Okuyor: Bikinili Fotoğrafıyla Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

Güzel oyuncu Cansu Dere Sadakatsiz dizisinin çekimleri biter bitmez soluğu tatilde aldı. Instagram hesabından paylaştığı pozlarla 18’lik genç kızlara taş çıkartan Cansu Dere’nin bikinili pozlarına kısa sürede beğeni yağdı!Uzun yıllardır ekranlardan uzak olan Cansu Dere, Sadakatsiz dizisiyle ekranlara geri döndü. Canlandırdığı her karaktere resmen imzasını atan güzel oyuncu; geçtiğimiz yıllarda akıllara “Eyşan” karakteriyle yer etmişti. Bu yıl ise “Asya” karakterine imzasını atarak birçok kişiyi etkilemeyi başardı.

Cansu Dere

Cansu Dere’nin Canlandırdığı Efsane Karakterler!

Dizilerde resmen Cansu Dere “uğuru” denen bir şey var! Güzel oyuncunun her rol aldığı bırakın reyting rekorları kırmayı, tarihe adını yazdırmayı başarıyor. İlk olarak Miss Turkey yarışmasıyla tanıdığımız Cansu Dere, katıldığı güzellik yarışmasından sonra kısmeti açılanlardan oldu. Katıldığı sene yarışmayı ikinci olarak tamamlayan güzel oyuncu ilk olarak “Metro Palas” isimli dizide karşımıza çıktı.

blank

Uzun yıllar boyunca mankenlik yapan Cansu Dere 2000’li yılların sonunda, bir dönemin efsanesi Ezel dizisinde canlandırdığı Eyşan karakeriyle akıllara kazandı! Bugün bile pek çok kişinin severek izlediği Ezel’de Cansu Dere’nin can verdiği Eyşan, öyle bir karakterdi ki; o dönem doğan bebeklerin bir kısmına “Eyşan” ismi verildi. Seneler sonra ise yine Cansu Dere, Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı “Asya” karakteriyle akıllara kazındı.

blank

Cansu Dere’nin Güzelliği!

2021 dizi sezonuna damgasını vuran dizilerin başında gelen Sadakatsiz, sezon finaline girince dizinin hayranları büyük bir boşluğa düştü! Milyonlarca kişiyi ekran başına bağlayabilen Sadakatsiz’in oyuncuları da en az dizi kadar ilgi çekiyor. Dizinin sevilen oyuncularından Cansu Dere, sezon finalinin ardından kendini tatile verdi. Sosyal medyada pek aktif olmayan güzel oyuncu, bugün paylaştığı bikinili fotoğrafıyla herkesi kendisine hayran bıraktı.

40 yaşında olan Cansu Dere’nin kusursuz fiziği ise 18’lik genç kızlara taş çıkarttı! Bu ne güzellik böyle Cansu Hanım…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz