Acun Sormuş, Hülya Avşar ve Ebru Gündeş Cevaplamış: “Sevgilinizi başkasına bakarken yakalasanız ne yaparsınız?”

Seda Ergin

Haberler

13 Ocak 2021

Acun Sormuş, Hülya Avşar ve Ebru Gündeş Cevaplamış: “Sevgilinizi başkasına bakarken yakalasanız ne yaparsınız?”

Acun Ilıcalı’nın şu anki projelerinden yıllar yıllar önce muhabirlik yaptığını bilmeyen yoktur. Sene 2000! Ünlülerle yaptığı bir röportaj var ki gerçekten çok komik! Acun Ilıcalı,” Sevgilinizi başkasına bakarken yakalarsanız ne yaparsınız?” diye sormuş. Hülya Avşar, Ebru Gündeş, Ebru Şallı, Beyazıt Öztürk gibi isimler de yanıtlamış.

Hülya Avşar!

Avşar Kızı lakabıyla bilinen yılların sanatçısı Hülya Avşar, 2000’li yılların başlarında Kaya Çilingiroğlu’yla evliydi. Acun Ilıcalı, o meşhur soruyu soruyor: “Kaya bir bayanla göz göze geldi. Bayan da derin bakıyor, sen ne yaparsın?”. Hülya Avşar’ın tepkisi ise çok net! Avşar Kızı, “Tekmeyi yer!” diyor. Sonra da kahkahalara boğularak esprilerle anlatıyor.

“Sağ ayağının sol bilek kısmı artık iyileşmiyor.” sözlerini söyleyerek daha önce de başına geldiğini belli ediyor. Hülya Avşar’ın sporla ne kadar içli dışlı olduğunu bilirsiniz! Bulaşmaya gelmez doğrusu!

Kaya Çilingiroğlu için, “O güzel çirkin herkese bakıyor, anlamadım ben.” sözlerini söyledikten sonra kendisinin meşhur bakışından bahsediyor. Böyle durumlarda Hülya Avşar, “Hayırlı işler.” bakışı atıyormuş. Kaya Çilingiroğlu’da anlıyormuş ama yine de yapacağından geri kalmıyormuş. Hülya Avşar bizi yine güldürüyor!

Beyazıt Öztürk!

Acun Ilıcalı, meşhur soruyu bu kez de Beyazıt Öztürk’e soruyor. Beyazıt Öztürk de yapıyor esprisini! “Ayarlarsan cevap veririm, bedavaya cevap vermeyeyim.” sözleriyle Acun’u da bizi de bir hayli güldürüyor.

Sonra da ciddileşerek, “Hayatta bakmam, beni bilen bilir.” sözleriyle net havasını koruyor. Ancak ciddiyeti uzun sürmüyor ünlü komedyenin. “Adam tutturup baktırırım.” diyerek espriyi patlatıyor.

Ebru Şallı

Ebru Şallı da bu röportajın yapıldığı yıllarda bir hayli genç. Hala daha bu halini koruduğunu da söylemeden geçmeyelim! Ebru Şallı’nın Acun’un bi sorusuna iki tane cevabı varmış.

Ünlü manken, ilk olarak “Orayı terk ederim. Bir daha da beni görmek için çok uğraşır.” sözlerini söyleyerek kesin infaz yapıyor. Sonra da “Ya da o an görmezden gelirim, sonra oylum oylum selvi boylum.” diyor. Ebru Hanım, az fena değilsiniz!

Ebru Gündeş!

Sıra Ebru Gündeş’e geliyor. Gündeş’in cevabı da çok net! “Ben de başkasıyla göz göze gelirim, olur biter.” diyerek Acun’dan “Misilleme yani.” cevabını alıyor.

Ebru Gündeş sonrasında, “Misilleme değil, derin bakıyorsa ben de eve gider uyurum.” sözleriyle umursamam havası yapıyor. “Sonra da benim gözlerime bakacak zamanı olmaz zaten.” diyerek her zamanki kendinden emin tavırlarını sürdürüyor.

Acun Ilıcalı’nın 2000 yılında yaptığı bu röportaj ünlüler camiasının zalimliğini ortaya koymaya yetiyor doğrusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz