Oyunculuktan Youtuberlığa Atılan Merve Boluğur Şimdi de Şarkıcılığı Deniyor! İlk Şarkısı İçin Mikrofonu Eline Aldı

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Oyunculuktan Youtuberlığa Atılan Merve Boluğur Şimdi de Şarkıcılığı Deniyor! İlk Şarkısı İçin Mikrofonu Eline Aldı

Merve Boluğur, 2017 yılında oynadığı “İçimdeki Fırtına” dizisinden sonra ekranlardan biraz uzak kalmıştı. 2020 yılının herkesi etkilediğini biliyoruz ama Merve Boluğur’u herkesten daha fazla etkilemiş görünüyor! En azından sanat camiasının ve takipçilerin yorumu bu yönde… Elbette böyle söylememizin bir sebebi var! Merve Boluğur, 2020’nin son aylarında yaptıklarıyla adından bir hayli söz ettirdi.

Önce Youtube’a Adım Attı!

Merve Boluğur, geçtiğimiz aylarda bir Youtube kanalı açarak ilişkiler ve başka konular odağında sohbet içerikli videolar çekmeye başladı. İlk videosunda uzun uzun ilişki sırları ve taktikleri verdi.

Son videosunda da üniversiteye hazırlanmaktan bahsetti. Ancak yine burada da ilişkilere ve kişilik analizlerine değinmeden durmadı! Bu ilişki doktoru tavırlarıyla da dikkat çekti!

Şimdi de Şarkıcı Oluyor!

Merve Boluğur’dan bu kez farklı bir hamle geldi. Instagram hesabından paylaştığı storyler ve postlarla yeni bir şarkı yazdığını, seslendirmek için adım adım ilerlediğini anlatıyordu. “Sürprizimi açıklıyorum. Yeni şarkım yolda.” sözlerini yazdığı storysi de bunlardan biriydi.

Bu konuda hem takipçilerden hem de sanat camiasındaki bazı isimlerden bir hayli tepki gördü. Öyle ki Işın Karaca’nın tepkisi biraz sert olmuştu! Ünlü şarkıcı Işın Karaca, “Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiksin güzel kız!” sözleriyle herkesi şaşırtmıştı.

Merve Boluğur’da bu söze cevap olarak Konfüçyüs ve Einstein gibi bilim insanlarının, başarılı insanlarla ilgili sözlerini paylaşarak cevap vermişti.

Yeni Şarkısı İçin Mikrofonu Eline Aldı!

Oyuncu mu Youtuber mı şarkıcı mı olmak istediğine karar veremeyen Merve Boluğur, bugün bir post paylaştı. Postta kendi fotoğrafı vardı. Not olarak da “Frekans geliyor.” sözlerini yazmıştı. Yeni şarkısından bahsediyordu!

Bundan birkaç saat sonra da elinde mikrofonla bir fotoğraf daha paylaştı. “Birtakım hazırlıklar.” notunu eklediği bu fotoğrafın altına bir iki isimi de etiketlemişti.

Hayranlarından ise, “Şarkıcılık desen var, oyunculuk desen var!” sözlerinden oluşan yorumlar geldi. Merve Boluğur’un ne tarz bir şarkı söyleyeceği, ortaya nasıl bir şey çıkacağı da merak konusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz