Kaldı mı Böyle Aşklar! 20 Yıl Önce Çağla Şikel’le Aşk Yaşayan Beyaz, Çağla’nın Başından Aşağı Gül Dökmüştü

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Kaldı mı Böyle Aşklar! 20 Yıl Önce Çağla Şikel’le Aşk Yaşayan Beyaz, Çağla’nın Başından Aşağı Gül Dökmüştü

2000’li yıllara girdiğimizde magazin dünyası şok bir birliktelikle çalkalanmıştı. 1999 yılında Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’a katılan Çağla Şikel’e bir hayli kur yapmıştı. Bir yıl sonra da birlikte oldukları öğrenildi. İlişkileri çok uzun sürmedi ama oldukça coşkulu yaşandı. Bakalım; 20 yıl önce aşkları nasıl başlamış, neden bitmiş?

Beyaz Show’da Çağla Şikel’e Nasıl Kur Yapmış!

1997 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda birinci seçilen Çağla Şikel, henüz kariyerinin çok başındaydı. Genç ve güzel manken 1999 yılında Beyazıt Öztürk’ün programı Beyaz Show’a katılmıştı. Çağla Şikel, programda sessizliğini korurken bakın Beyaz neler yaptı!

Büyük övgülerle Çağla Şikel’i çağırdıktan sonra bir de kendini ona beğendirmeye çalıştı. Beyaz’ı bilirsiniz, yaptığı espriler çok güldürür. Ancak burada pek de espri yapıyor gibi değildi.

Büyük Bir Aşka Yelken Açtılar!

Çağla Şikel, Beyaz Show’da “Sevgilim var.” dese de aradan çok geçmedi; Beyaz ve Çağla aşkı filizlendi. Filizlenmekle kalmadı adeta büyülü bir aşka dönüştü. Öyle ki o dönemlerin en ses getiren çifti Beyazıt Öztürk, Çağla Şikel çiftiydi.

Başından Aşağı Gül Dökmüş

Aşklarını canlı yayınlarda yaşayan Çağla Şikel Beyaz, çifti Beyaz Show’da da izleyenleri lovelamayı başarmıştı. Canlı yayında kıvrım kıvrım kıvranan Çağla Şikel’e Beyazıt Öztürk’ten gül yağmuru yağmıştı.

“Beyaz Aldatırsa Asla Affetmem!”

Büyülü aşklarını yaşarken Çağla Şikel de Beyaz da bir hayli göz önündeydi. Her fırsatta ilişkileri hakkında sorular alıyorlardı. Bir gün Çağla Şikel bir röportajında “Beyaz aldatırsa asla affetmem!” diyerek büyük bir söz söylemişti. İlişkide hata kabul etmeyen ünlü manken, işler nedeniyle çok sık göremediği sevgilisi Beyaz için “Özlem iyi geliyor!” sözlerini de söylemiş.

Büyülü Aşkın Hazin Sonu!

Beyaz ve Çağla aşkı çok uzun sürmedi demiştik. Şaşalı bir ilişki yaşadıkları için göze mi geldiler bilinmez! Çağla Şikel’in bir defilesine Beyaz’ın onayını almadan çıkması bütün ipleri koparmıştı.

Demek ki Beyaz da ilişkide hata kabul etmiyormuş ki bu olaydan sonra biricik aşkı Çağla Şikel’i terk etmişti.

Çağla Şikel ve Beyazıt Öztürk aşkı bitmesine bitti ama bittikten sonra da bir hayli konuşuldu. Belli ki hayranlar da bu ayrılığı kabullenmek istemedi. Çağla Şikel de pişmanlığını uzun bir süre yaşadı. Yaptığı bir röportajında “Defilenin bu kadar sansasyon getireceğini bilseydim, hiç yapmazdım.” sözlerinden pişmanlığı okunuyordu.

Çağla Şikel daha sonra da ayrılıkla ilgili “Ayrı dünyaların insanıydık. Anlaşamağımız için ayrıldık. O beyazdı, ben siyah. Şimdi yine sarılırım yine öperim onu. Beyaz’ın dostluğu çok güzel bir şey. Bu kadar sevdiğin birisiyle ilişkini insan olarak sürdürmek önemli.” sözlerini söylemişti.

Aşkları Beyaz Show’da başlamıştı. Hazin sondan sonra Çağla Şikel bir daha Beyaz Show’da görülmedi. Hafızlarda ise Beyaz’ın canlı yayında Çağla Şikel’in başından aşağı gül dökmesi kaldı!

Benzer Haberler

Golden Maknea Jungkook 22 Mayıs 2021

Yaa bende hiç istemiyordum ayrılmalarını çok hoş bir çiftiler

Yorum Yaz