Onu Hiç Böyle Görmediniz! Arka Sokaklar’ın Yıldızının Bu Pozları Instagram’ı Yıktı Geçti: Yürekler Hopladı!

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Onu Hiç Böyle Görmediniz! Arka Sokaklar’ın Yıldızının Bu Pozları Instagram’ı Yıktı Geçti: Yürekler Hopladı!

Arka Sokaklar’da fırtınalar estiren ünlü oyuncudan efsane pozlar. Güzel yıldız tatil pozları ile tüm sosyal medyanın yüreğini hoplattı. Olay paylaşımlar binlerce yorum ve beğeni aldı.

yüsra geyik-arka sokaklar

Senelerdir ekranlara gelmesine rağmen heyecanından hiçbir şey kaybetmeyen fenomen dizi Arka Sokaklar şüphesiz ülkenin en sevilen dizilerinden biri. Arka sokaklarında her türlü tehlikenin barındığı güzel şehir İstanbul’u koruyan kahraman polislerin hikayesine tanık olduğumuz sevilen dizi 15 sezondur hepimizi ekranlara kilitliyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Merve Oflaz gibi isimlerin olduğu Arka Sokaklar, ismini dizi tarihine altın harflerle yazdıran yapımlardan biri.

yüsra geyik-arka sokaklar

Geçtiğimiz günlerde sevilen diziden peş peşe ayrılık haberleri gelmişti. Arka Sokaklar’ın Tekin’ini canlandıran Onur Bay ve Zeliş’ine hayat veren Yüsra Geyik’in 15 senenin ardından diziden ayrılacağını öğrenmiştik. Ekran önünde ve Arka Sokaklar’ın setlerinde büyüyen genç oyuncuların diziden ayrılması hepimizi çok şaşırtmıştı.

Şimdi Sosyal Medyayı Sallıyor

Hayat Bilgi ve Yabancı Damat’ta izlediğimiz ama hepimizin Arka Sokaklar ile tanıdığı Yüsra Geyik, diziden ayrılmasına rağmen gündemden düşmüyor. Yoğun geçen set döneminin ve 15 senelik Arka Sokaklar macerasının ardından soluğu arkadaşlarıyla tatilde alan güzel oyuncu, bikinili pozlarıyla tüm sosyal medyayı büyülüyor.

Ünlü oyuncudan yepyeni bir paylaşım daha geldi. Yüsra Geyik, nefes kesen beyaz bikinisi ile kameraların önüne geçti. Bu karelere sosyal medya hesabında paylaşan başarılı oyuncu, paylaşımına “Akşam saatleri.. Sıcak.. Deniz.. Alabildiğine gökyüzü.. Dostlar.. Ufak tefek dertler.. Sıkı sıkı sarıldığımız mutluluklar.. Umutlarımız, hayallerimiz.. Boş vermişiz.” diye not düştü. Arka Sokaklar’dan sonra ne gibi projelerde yer alacağı merakla beklenen güzel ismin bu pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi. Bakalım Yüsra Geyik’i yeni sezonda nasıl bir rol ile göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz