Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’un O Paylaşımı Herkesi Şoka Uğrattı! Meğer Sette Öyle Şeyler Oluyormuş ki…

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’un O Paylaşımı Herkesi Şoka Uğrattı! Meğer Sette Öyle Şeyler Oluyormuş ki…

Ada Masalı Star Tv ekranlarının en beğenilen dizilerinden biri oldu. Yayınlanmaya başladığı günden beri seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaran dizi, reyting listelerini kısa sürede alt üst etti.

Ada Masalı Ortamı ve Konusuyla Çok Beğenildi

Ada Masalı’nın en beğenilen unsurlarından biri, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz arasındaki uyum oldu. Sahneleri heyecanla izlenen ikilinin, rol icabı olduğu kadar gerçek hayatta da enerjileri tuttu. Hal böyle olunca da ekranlara keyif dolu sahneler yansıdı.

blank

Dizinin en övgü alan kısımlarından biri de çekim yapılan yerdi. Yani dizideki Kırlangıç Adası! Muhteşem manzaralar sunan ada, dizi severlerin en çok beğendiği mekanlardan biri oldu. Tatlı konusu ve muhteşem manzaraları birleşince de ortaya tüm zamanların en keyifli yaz dizisi çıktı.

blank

Dizinin ilk bölümünü tüm set ekibi gala havasında bir organizasyonla izledi. Onlar orada keyiflenirken izleyiciler de ekran başında yeni dizinin tadını çıkardı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 4. bölümü ile Ada Masalı bir kere daha izleyenlerin kalbini çaldı.

Alp Navruz’un Paylaşımı İşin Zorluklarını Gözler Önüne Serdi

blank

Bizim keyifle izlediğimiz o sahneler elbette her zaman güllük gülistanlık koşullarda çekilmiyor. Zaman zaman hava şartları, bazen de ortam koşulları sahnelerin çekimi esnasında büyük zorluklar yaratıyor. Zaman geliyor oyuncular sabahlara kadar sette çalışıyor, zaman geliyor sıcak soğuk demeden açık havada aynı sahneyi defalarca tekrar etmek zorunda kalıyorlar. Zaten diziyi bu denli keyifle izleten de tüm ekibin bu emeği oluyor.

Ada Masalı’nda Poyraz karakterine hayat veren Alp Navruz’un bugünkü paylaşımı da o zorlu anlardan birini gözler önüne serdi. Ekibin çekim yaptığı alana koyunlar girince birden ortalık karıştı. Set ekibi yem vererek koyunları uzaklaştırmak istede de pek başarılı olamadı.

blank

O anlar Alp Navruz’un sosyal medya hesabından izleyicilere yansıdı. Bu sayede tüm takipçileri o keyfili sahnelerin aslında ne zor şartlar altında çekildiğine tanık oldu. Umuyoruz tüm ekip bu emeklerinin karşılığını alır ve Ada Masalı’nın reytingi bol olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz