Şahin Komiserden Şebekeye Büyük Rest: Ben Bitti Demeden Bitmez! Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

12 Temmuz 2021

Şahin Komiserden Şebekeye Büyük Rest: Ben Bitti Demeden Bitmez! Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Baş Belası 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizide İpek, Şahin’in kararını değiştirmek için pey mücadele verir. İşte Baş Belası 5. bölüm fragmanı ve geçen bölümde yaşananlar!

Baş Belası 4. Bölümde Neler Oldu?

irem helvacıoğlu seçkin özdemir baş belası

Baş Belası 4. bölümde İpek’in başı Şahin’in verdiği tutanak yüzünden derttedir. Ve eğer Şahin bu tutanağı değiştirmezse İpek işinden olabilir. Bu nedenle ne yapıp ne edip onu ikna etmeli ve tutanağı değiştirmesini sağlamalıdır. Oysa ki Şahin tutanağı çoktan değiştirmiştir ama tabii ki İpek’in bundan haberi yoktur. Bu esnada Şahin ona tutanağı değiştireceğini ancak İpek’in vakaya karışmamasını şart koyar. İpek’se çaresiz bir şekilde büroya gelen yeni vakadan uzak durur. Ama Şahin’in tutanağı zaten değiştirdiğini öğrenince derhal olay yerine gider.

irem helvacıoğlu seçkin özdemir baş belası

Büroya gelen bu yeni vaka Şahin’in geçmişine dair bir ışık tutar. Bunu fark eden İpek daha fazla vakanın peşine düşer ve Şahin’in geçmişinden gelen büyük sırrını öğrenir. Bu gerçekleri öğrenen İpek artık Şahin’in sert mizacının altında yatan duvarların nedenini anlar. Onunla bu konu hakkında konuşmak ister fakat çok sert bir tepki alır.

Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 5. bölümde İpek Şahin’e vakada aşırı dikkatli olmaları gerektiğini ve yasal olmayan yöntemlerden uzak durmaları gerektiğini söyler. İkisinin de polis rozetini de silahını da kaybetmek gibi bir lüksleri yoktur. Şahin ise “Ben bitti demeden bitmez” der ve ne yapacağından emin bir tavır sergiler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz