Selin Ciğerci’yi Çok Yanlış Tanımışız! Kendisinden Yardım İsteyenlere Ateş Püskürdü: “Kusura Bakmayın!”

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Selin Ciğerci’yi Çok Yanlış Tanımışız! Kendisinden Yardım İsteyenlere Ateş Püskürdü: “Kusura Bakmayın!”

Son zamanların en başarılı kadın girişimcisi Selin Ciğerci öyle bir paylaşım yaptı ki, sosyal medyada yer yerinden oynadı. Kendisinden yardım isteyenleri elinin tersiyle iten ünlü fenomenin kendince geçerli sebepleri de vardı.

Selin Ciğerci Girişimci Ruhlu Kadınlara İlham Verdi

Selin Ciğerci influencer olarak hayatımıza girdi, sonrasında da radikal bir girişimde bulunarak kozmetik sektöründe zirveye yükseldi. Ürünleri kullananlar son derece memnun kalırken, Selin Ciğerci’nin bu başarısı tüm girişimci ruhlu kadınlara ilham verdi.

blank

Cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrasında çok zorluklar yaşayan Selin Ciğerci, taksi şoförlüğü de dahil olmak üzere bir çok iş yaptığını söylemişti. Sonunda sosyal medyanın gücünü kullanarak kendisine yeni bir karyer yolu çizdi ve influencer oldu. Ancak bu kadarıyla da yetinmedi, kendi kozmetik markasını geliştirdi ve güzellik saonlarını açtı.

blank

Kendisi ideallerine ulaşıp bir marka değeri yarattıktan sonra kendisi gibi girişimci ruhlu kadınlara destek vermek istedi. Bu amacını her fırsatta belirten Selin Ciğerci, Selin Beauty markasına ait güzellik salonlarının franchise ını vermeye başladı. Bu vesile ile de birçok kadın girişimciyi hayalleri ile buluşturdu.

Londra Şubesinin Hazırlıklarını Yapıp Bodrum’a Kaçtı

blank

Bu anlamda çok taktir edilen Selin Ciğerci, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de vergi rekortmeni oldu. Başarıdan başarıya koşan Ciğerci’nin son hamlesi ise Londra’da açacağı şube oldu. Londra şubesinin işlerini halledip tatile çıkan Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile birlikte Bodrum’daki evine gitti.

O Paylaşımla Kimlere Gönderme Yaptı?

blank

Selin Ciğerci’nin bugün evinin manzarası eşliğinde yaptığı paylaşım, kafaları karıştırdı. Manzarasını çekerek yeni şarkı çıkaracak sanatçı ve şarkıcılara ithafen bir not ile paylaşan Ciğerci’nin o sözleri sosyal medyayı adeta salladı. Ciğerci’nin o paylaşımı şu şekildeydi:

blank

“Yeni şarkı çıkaracak olan sanatçı ve şarkıcı arkadaşlarım, dostlarım; yeni şarkı çıkarıyorsanız hayırlı olsun. Konserden konsere koşun; sevinirim, mutlu olurum. Selin’ciğim paylaşır mısın diye yazmayın, atmayın. O kadar şube açtım, ürün çıkardım; bir taneniz hayırlı olsun demediniz. Diyenlerinkini zaten paylaşırım, destek olurum. İçimden gelir zaten. Artık içimden gemeden paylaşım yapmıyorum, kusura bakmayın; ya da arzu ederseniz bakın…”

blank

Selin Ciğerci’nin bu paylaşımı görenleri oldukça şaşırtsa da kendince sunduğu sebepler de haklı bulundu. Bakalım bahsettiği dostlardan Selin Ciğerci’ye cevap gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz