Göründüğü Gibi Değilmiş! Hadise Eski Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan Ayrılma Sebebini Açıkladı: “Tahammülüm kalmadı”

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Göründüğü Gibi Değilmiş! Hadise Eski Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan Ayrılma Sebebini Açıkladı: “Tahammülüm kalmadı”

Ünlü şarkıcı Hadise ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ın ayrılığının yankıları sürüyor. Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra Mehmet Dinçerler’le yeni bir aşka yelken açan Hadise’nin, ilişkilerinin detaylarıyla ilgili bomba açıklamalar yaptığı söyleniyor.

Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, uzun bir süre yalnız gördüğümüz ve aşklarını basından gizleyen bir oyuncuydu. Müzisyen Sinan Akçıl’la yaşadığı aşkın çok göz önünde olmasından pişmanlık duyduğu söyleniyordu. Yıllar sonra o pişmanlığı unutmasını sağlayan biri ortaya çıktı, ünlü oyuncu Kaan Yıldırım!

Hadise Kaan Yıldırım

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı, gündeme bomba gibi düştü. Kırk yıl düşünseniz aklınıza gelmeyecek bir çift gibi yorumlansa da, herkes onları birbirine çok yakıştırdı. Oldukça tutkulu bir aşk yaşadıkları söylenen ikiliden evlilik haberi bekleniyordu.

Hadise Kaan Yıldırım

Ama bir ayrılıkla ilişkileri sarsılan çift, tekrar barıştığında da Reza Zarrab olayı gündeme bomba gibi düştü. Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’ın kendisini Hadise’yle aldattığı iddialarına ses çıkarmaması, ünlü şarkıcıyı çok zor bir durumda bıraktı. Kaan Yıldırım da başta sevgilisine sahip çıksa da, bu iddiaların aralarında bir soğukluk yarattığı söylendi. Sonunda, beklenen oldu ve çift ayrıldı. Çok geçmeden adları Çağla Şıkel ve Mehmet Dinçerler’le aşk dedikodularına karışan eski sevgililer, yine hayranlarını şok etti. Çağla Şıkel iddiaları yalanlasa da, Hadise ve Mehmet Dinçerler’in aşk yaşadığı kesin. Üstelik, Hadise’nin söylediklerine göre bu ilk görüşte aşk!

“Her şeyime karışıyordu”

Hadise Kaan Yıldırım

Milliyet’in haberine göre, Hadise yakın arkadaşlarına Kaan Yıldırım’la ilişkisi hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı. İddialar doğruysa, bu aşk hiç de göründüğü gibi bir peri masalı değilmiş! Arkadaşıyla dertleşen Hadise’nin, “Savaştan çıkmış gibiyim… Kaan beni çok yordu” dediği iddia edildi. Meğer Kaan Yıldırım, sevgilisinin her şeyine karışıyormuş: “Daha önce bitirmek istedim ama ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma… Artık bu işin bittiğini mesaj attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim.

Hadise Mehmet Dinçerler

Mehmet Dinçerler ile “ilk görüşte aşk” yaşadığını söyleyen Hadise, “Beni çok mutlu ediyor ve prensesler gibi hissettiriyor. Bu dönemde uzun süre ilişki istemezdim ama Mehmet hayatıma öyle bir girdi ki…” sözleriyle mutluluğunu ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz