Stüdyoda Survivor Yaşayan Esra Erol’un Evde de Yüzü Gülmüyor: Eşi Ali Özbir Daldaki Gülden Medet Umdu!

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Stüdyoda Survivor Yaşayan Esra Erol’un Evde de Yüzü Gülmüyor: Eşi Ali Özbir Daldaki Gülden Medet Umdu!

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol’un hayatında kaos eksik kalmıyor. Programında huzuru bir türlü bulamayan Esra Erol’un eşi Ali Özbir’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü ismin o paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

esra-erol-ali-ozbir-1

Şüphesiz Esra Erol Türkiye’nin en sevilen sunucularından biri. Güler yüzü ve samimiyeti ile tüm ülkenin kalbinde taht kurmayı başaran güzel ismi ilk izdivaç programlarıyla tanımıştık. Kariyerine Flash Tv’de sunduğu Esra Erol’la Dest-i İzdivaç programıyla başlayan Esra Erol yeteneğiyle sektörde hızla fark edilince sırasıyla Star Tv, Atv, Fox Tv gibi kanallarda da izdivaç programı sundu. İzdivaç programlarının kaldırılmasıyla bambaşka bir formatla izleyicisiyle buluşan ünlü sunucu şimdilerde Atv ekranlarında gizemleri çözmekle meşgul.

“Yalakalık Sayılmaz”

Stüdyoda birbirinden absürt ve garip olayları açığa çıkarmakla uğraşan güzel sunucumuzun kaos dolu iş hayatının aksine oldukça huzurlu bir aile hayatı var. 2010 yılında ünlü kabadayının oğlu Ali Özbir ile hayatını birleştiren Esra Erol, İdris Ali ve Ömer Erol adında birbirinden sevimli iki erkek çocuğa sahip. Türkiye’nin rüya çiftlerinden biri gibi görülen ünlü ikili evlerinde yaşadıkları eğlenceli anları sık sık sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

Güzel sunucunun eşi Ali Özbir’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ali Özbir bahçesindeki gülleri çekerek eşi Esra Erol’a seslendi. Video “Esracığım bu güller sana” diyen Ali Özbir’in o paylaşımı takipçilerin ilgisini epey çekti. Sosyal medya hesabından eşine jest yapan Ali Özbir, o paylaşımına “Yalakalık sayılmaz” diye not yazarak gülücük emojisi koydu. Esra Erol’un ise Instagram’dan gelen bu beklenmedik jest hakkındaki tepkisi merak konusu oldu.

Ayten Korkmaz Bu Kadar da Olmaz Dedirtti

esra-erol-ali-ozbir-1

60 yaşındaki Ayten Korkmaz dün Esra Erol’un programında olay yarattı. 27 yıllık eşini Mustafa Korkmaz için terkettiğini dile getiren Korkmaz, eve geri dönmesi için Mustafa Korkmaz’a çağrıda bulundu. “Termosumu açsın diye Mustafa’dan yardım istedim, sonra aşık oldum” diyen Ayten Korkmaz, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz